Andelemandele x DPD = 1.85 EUR

Hei, hei!
Forši jaunumi – esam uzsākuši sadarbību ar šarmanto DPD, kas jebkura izmēra* paciņu nosūtīs zibenīgā ātrumā par 1.85 EUR!

Kods iegādājams rezervējot vai pārdodot Pērli andelemandele.lv.

Sev tuvāko DPD Pickup punktu meklē šeit.

* Piedāvājums neattiecas uz kurjeru pakalpojumiem.

** Tu vēl joprojām vari izmantot arī Latvijas Pasta pakomāta kodu iegādi.

128 komentāri

dpdlatvija
Sveiki! :) Kodu iespējams iegādāties, rezervējos vai pārdodot preci. Ja Jums neparādījās uznirstošais logs, tad uzrakstiet, lūdzu, Andeles administrācijai. Viņi noteikti palīdzēs iegādāties kodiņu.
mara_ms
Sveiki, jau otro dienu mēģinu noformēt sūtījumu uz Rīgu (uz citām vietām nekādas problēmas nerodas). Jau sākotnēji norādot vajadzīgo Rīgas reģionu, pie nosūtītāja saņemšanas punktu automātiski parāda Muitas ielu. Izvēlēties iespējams tikai pakomātus Rīgas centrā, "meklēt citus pickup punktus" mājaslapā pašlaik nestrādā.

Kā noformēt savu sūtījumu šajā gadījumā?
dpdlatvija
Sveika, Māra! Mūsu komanda vakardien čakli strādāja, lai novērstu šo tehnisko problēmu. Šodien ir iespējams izvēlēties nepieciešamo Pickup punktu, ierakstot adresi laukā "Meklēt citus Pickup punktus".
kristine-z.
Labvakar! Bēdu stasts ar iegādāto DPD kodu. Visu nedēļu nav iespējas noformēt sūtījumu. Vai neatpazīst kodu ,vai nenoformē sūtījumu ,pieprasot vēlreiz apmaksāt. Rīt beidzas realizācijas datums, bet svētdien neviens nav sazvanāms. Ļoti ceru, ka DPD darbinieki sazināsies un atrisinās šo problēnu.
dpdlatvija
Lūdzu, atsūtiet mums privātā vēstulē kodu, kuru iegādājāties. Vislabāk, ja variet to nokopēt no sava maciņa, sadaļas "Pasta kodi". Pārbaudīsim sistēmā kāpēc Jums kodu uzrāda kā neesošu.
dpdlatvija
Sveika! Savu iegādāto kodiņu variet atrast tepat andelē savā maciņā sadaļā "Pasta kodi" kā arī pie pārdotās pērles. Ja nepieciešama vēl kāda palīdzība - dodiet ziņu!
dpdlatvija
Labdien, Kristiāna. Ja nepaspējāt lejuplādēt šeit iegādāto atlaides kodu, to redzēt variet maciņā sadaļā "Pasta kodi" vai arī pie pārdotās/rezervētās pērles. Ja varam vēl kā palīdzēt - droši rakstiet mums privātu ziņu.

Pievienotie foto

Pievienotās pērles