Sūti savu pērli ar Latvijas Pasta pakomātu un laimē!

Latvijas Pasts saprot, ka vasara ir gana karsta, taču vēlas to padarīt vēl karstāku, 3 nedēļu garumā izlozējot lieliskas balvas un iepriecinot 26 portāla www.andelemandele.lv dalībnieces.

Sūtīšanai izvēlies Latvijas Pasta pakomātu kodu un laimē kādu no piecām četru dažādu krāsu Michael Kors somiņām vai Stockmann dāvanu karti 20 eiro vērtībā!

Dalība Latvijas pasta loterijā ir automātiska un Tu esi tai reģistrējies brīdī, kad portālā www.andelemandele.lv savas pērles sūtīšanai izvēlies un iegādājies Latvijas pasta pakomātu kodu.

Izmantot iegādāto pakomātu kodu ir pavisam vienkārši!

1 - Izvēlies sev ērtāko Latvijas Pasta pakomātu.

2 - Uz pakomāta ekrāna izvēlies Nosūtīt

3 - Izvēlies opciju – Apmaksas kods, ievadi kodu

4 - Noformē sūtījumu un nosūti!

 

Kods ir aktīvs 5 dienas no iegādes brīža un izmantojams sūtīšanai Latvijā uz jebkuru no Latvijas Pasta pakomātiem.

 

Reģistrēšanās loterijai: 12.07.2021 – 01.08.2021

Loterijas atļaujas numurs: 6897

 

Vairāk par noteikumiem lasi TE.

28 komentāri

latvijas-pasts
Sveikas, dāmas!
3 nedēļas ir noslēgušās un ar prieku paziņojam pēdējos laimētājus.
Stockmann dāvanu kartes laimē:

Kristine Beinarovica
evucis1989
ruta-pastare

Michael Kors somiņas laimē:

lenny-v
esteres.skapis
liene99

Apsveicam un steidzamies rakstīt jums privātas vēstules!
Paldies, ka izmantojat Latvijas Pasta pakomātu pakalpojumus! :)
Liene Logina
Sveiki! Vēlos dalīties savā pieredzē iegādājoties Latvijas Pasta pakomāta kodu sadarbībā ar AndeleMandele. Manā gadījumā šis atlaižu kods nenostrādāja. :( Kā vienmēr, rezervējot preci pircējai uzrādījās iespēja iegādāties atlaižu kodu. Uzspiedu opciju iegādāties Latvijas Pasta atlaižu kodu, jo arī vēlējos piedalīties šajā loterijā, kamēr tā ir pieejama. Apmaksāju kodu par 1,85 un kods uzrādījās, viss kā parasti, tāpat kā citās reizēs, kad tika iegādāts DPD atlaižu kods. Iegāju Latvijas Pasta mājaslapā un noformēju sūtījumu, ievadot arī iegādāto atlaižu kodu un apstiprināju sūtījumu. Tomēr, pēc tam ieejot savā internetbankā ieraudzīju, ka nauda ir novilkta gan no atlaižu koda iegādes (kā tam arī vajadzēja būt) bet gan arī no sūtījuma izdarīšanas, kad tika ievadīts atlaižu kods 2,82 eiro apmērā. Es nesaprotu, vai šajā gadījumā es izdarīju, ko nepareizi, jo iepriekš pieredze ar atlaižu kodu iegādi nav sagādājusi nekādas problēmas. Pašlaik ir mazliet rūgtums, jo vēlējos izmantot iespēju iegādāties piegādi lētāk, bet tagad sanāk, ka nauda ir novilkta dubultā. Kā man šajā gadījumā rīkoties? Vai vispār ir iespēja šo situāciju labot un atgūt naudu, kaut arī tie ir tikai daži eiro?
latvijas-pasts
Sveika, Liene,

Jā, sanāk, ka Jūs esat veikusi divas koda iegādes. Andelemandele lapā iegādātais Latvijas Pasta pakomāta kods nav atlaižu kods vai kods, kas izmantojams online noformēšanā. Kā jau minējām instrukcijā, tas ir izmantojams pie pakomāta, sūtot sūtījumu. Izmantot šo kodu ir pavisam vienkārši:
1 - Izvēlies sev ērtāko Latvijas Pasta pakomātu,
2 - Uz pakomāta ekrāna izvēlies Nosūtīt,
3 - Izvēlies opciju – Apmaksas kods, ievadi kodu,
4 - Noformē sūtījumu un nosūti!

Sazināsimies ar Tevi privāti! :)

Pievienotie foto

Pievienotās pērles