Kāpēc prasa vai pieejams un pēc tam pazūd?

Kāpēc prasīt vai pieejams un tad pazust???
happy
Nav jāiespringst, uztver tā, ka Tev foršs profils un jauks saturs 😉 Esmu pamanījusi tādu tendenci, vai vispār raksta, ka pirks, nosūti rekvizītus un slēdz saraksti vai pazūd. Varbūt sporta pēc jautā, aiz neko darīt 😂
desert-rose
Iemesli tie paši , kāpēc visu laiku par to ir jāatver apspriedes tēmas , kas neko nedod un neizskaidro , jo tie , kuri tā dara , neies skaidroties, bet tie,kuri nedara , paši nevar to izskaidrot . Tāpēc , ka lūk tāds saturs cilvēkiem galvā .
msw2000
Jo cilvēki nemāk internetu. Tā raksta, jo, piemēram, grib baltu kleitu, tad arī visām baltajām kleitām raksta pieteikumus un pēc tam tikai domā. Tam itkā domātas sirsniņas, bet tās jau ar nemāk pareizi izmantot, tāpēc kā Instagram liek visām bildēm, kas patīk, bez jebkāda nolūka iegādāties.
dimants04
Jā,man viena tāda trāpījās ceļā- viņa uzskatīja,ka piesakoties atzīmē visas sev interesējošās pērles!😳 Paskaidroju viņai,ka tāpēc nav jāpiesakās,bet jāatzīmē ar sirsniņu! Bet šis bija īpašs gadījums-parasti piesakās tāpat vien pajautāt,jo lielākajai daļai atbilde nemaz neinteresē….
strawberry
Es tādus saucu par tirgus izpētes speciālistiem 😃 Gadās, ka pajautāju atpakaļ šo jautājumu, kāpēc tā dara. Tad momentā spuras gaisā un visām, kā vienai kaut kas TĀĀĀDS noticis, ja es vien zinātu, tieši KAS, kaunētos, ka pajautājusi. 😃
Es parasti šādus pieteikumus dzēšu pēc 24 stundām.
Man vairāk nepatīk, kad piesakās pirkt, aizsūti konta info un pēkšņi atsakās. 🤦‍♀️
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.