Omniva nepatīkamais pārsteigums

Sveiki, gribēju dalīties pieredzē un uzzināt, vai vēl kādai pērļu medniecei vai pērļu pārdevējai tā ir gadījies. Pasūtīju preci no kādas pērļu pārdevējas. Sūtījumam abas varējām izsekot, jo tas tika formēts iekš AndeleMandele portāla. Atnāca ātri un raiti - kā jau izmantojot Omniva pakalpojumus darba dienās. Taču te nu nāk nepatīkamais pārsteigums - izpakojot sūtījumu, pasūtītās kleitas vietā liela vīriešu hūdijjaka. Rakstīju pārdevējai, domājot, ka viņa, sūtot, sajaukusi sūtījumus. Saka, ka viņai nekad tādas jakas nav bijis, ne arī tāda maisiņa, kurā sūtījums tika atsūtīts, taču uzlīmē gan viņas, gan mana info ir pareizā, tāpat arī sūtījuma numurs. Tad nu, šketinot sarunas, nonācām pie secinājuma, ka viņa nebija uzlīmējusi uzlīmi sūtījumam, līdz ar to iespējams, kurjers, līmējot uzlīmes, sajauca paciņas. Vai kādai ir bijusi šāda pieredze, varbūt variet padalīties? Kā tas tika risināts no Omnivas puses? Un kāds bija rezultāts?
sauliteskapis
Stāsta morāle - dārgās dāmas, pērļu pārdevējas, līmējiet lūdzu pavadzīmes uzlīmes pašas, neuzticiet to kurjeram, kurš tā jau visu dara steigā, lai izkrautu un iekrautu paciņas ;)
O A
-ar omnivu noteikti ir ja sazvanās dažkārt atrisina tas situācijas kuras liekas ka nav atrisināmas 🥰
-paskataties vīriešu sadaļā zilos hudijus ,paskatījos tur šobrīd ir vairāki pārdotie ,var būt ir arī jūsējais
sauliteskapis
Ir īstais!!! Paldies Jums @tesoroangelito par detektīva cienīgu darbu🙏 Jau paguvu sazināties ar hudija pārdevēju un viņš ir uzrakstījis oriğinālajam adresātam jautājumu, vai gadījumā otrā pusē nav ticis pie kleitas. Tad jau došu apdeitiņu ar to, ka būs gājis🙏🤗
sauliteskapis
Cik prasmīgi un gudri no Jūsu puses 👏👌 Izskatās, ka man arī būs jāsaka piekopt šī prakse. Jo šoreiz izskatās, ka nav notikusi vienkārši paciņu uzlīmju sajaukšana. Bet gan - paciņa, kas tika adresēta man ar sūtījumu kodu, kas seko otras personas hudijam (ko savukārt saņēmu es) vēljoprojām ir kaut kur iesprūdusi