Vitamīni pieaugušajiem

Padalaties lūdzu ar domām, kuri ir labākie vitamīni, uztura bagātinātāji, lai nebūtu nogurums un atjaunotos. Sen neko neesmu dzērumā, izņemot d vit.
Domāju pirkt Omegu
B grupas vitamīnus
C vitamīnu
Dzelzi( jo pazemināts)
benita.sarma
Dārgi, bet ar jēgu. Nav lēti arī aptiekā, bet sasyāvā devas ir mazas un arī jēga maza. Aptiekai gan ir jēga. MV ir centrā Lāčplēša ielā, tūlīt aiz krievu baznīciņas Tērb.ielas virzienā. Aizej pati, tur tev visu izskaidros. Kā alternatīva Homeopātiskā aptieka, arī turpat Lāčplēša ielā, tikai uz otru pusi. BŪS LABI, vajag tikai darīt
santpauli
Enerģijai ir Taurīns, Cratine, kālijs. B grupas vitamīni ir nerviem vairāk, lai būtu viss līdzsvarā. Dzelzis protams mums sievietēm ļoti ātri patērējās. Un D vitamīns jānodod analīzes, dažreiz ja par daudz, tad ar nav labi. C vitamīns nav ikdienā vajadzīgs. Esmu lietojusi herbals lv vitamīnus ļoti labi. Kā arī coral club ļoti labi vitamīni,strādā labi. Tik jāzin pēc analīzēm, kas Tev tieši trūkst - gulbja labaratorijā tādas var veikt!
Mārīte Spāre
Sveiki! Sen atpakaļ, pirms gadiem piecpadsmit, man ģimenes ārste ieteica VITIRON..lietoju, bija rezultāts! Pēc tam esmu lietojusi arī dažādus citus vitamīnus, bet stkal un atkal atgriežos pie VITIRON..