Vai redz pieteikumu, ja beidzies sludinājuma termiņš?

Pieteicos vienai lietai, bet pārdevēja nebija online vairākas dienas. Vakar pamanu, ka pieteikumā statuss - Beidzies termiņš. Pārdevēja šorīt online bijusi, bet ziņu nav izlasījusi. Vai viņa vispār redz, ka esmu bijusi pieteikusies?
janetajumtina
Var redzēt, jā, arī noformēt sūtīšanu var. Viņš vienkārši vairs nav publisks un jaunus pieteikumus iegūt nevar. Ar to online ienākšanu ne vienmēr var izdarīt secinājumus, jo varbūt cilvēks ir steigā un sakrīt neveiksmīgi apstākļi. Tomēr pirmssvētku laiks. Visam savs laiks, gan jau izlasīs. 😎
La Isla Bonita
Nevar noformēt sūtīšanu... Tikai samaksājot par atjaunošanu. Un man vairākas reizes tā dēļ preces iegāde tika atteikta. Bet redzēt noteikti visu var. Tikai pēc tiem saviem gadījumiem uzzināju, ka daudzi domā, ka pat saraksti tur vairs turpināt nevar, un neatbild. Kas traucē iebakstīt pogā un pārbaudīt, neprasiet - nezinu. Bet tādi viedokļi dzirdēti. Tā kā vērts uzrakstīt viņai arī vēstuli, ka tiešām pērkat, lai atjauno sludinājumu.
janetajumtina
Hmm, man gan izdevās noformēt, jo tieši pirms dažām dienām dāma bija pieteikusies pie sludinājuma,sarakstes laikā uz nākamo dienu nepamanīju, ka termiņš beidzās, bet opcija noformēt bija tāpat. Noteikti šo neizdomāju, reāli fakti, jo vēl nobrīnījos, ka nekas nebija jāmaksā par atjaunošanu.