nanteee8. maijs, 7:36 Var pasekot lidzi, kluba dzimšanas dienā arī ir reģistrācijas atlaide...8. maijs, 7:36
aleksejs.smotrickis8. maijs, 7:50Jā, es zinu, un to kā arī 10 datumā bus atlaide bet gribu jau tagad aiziet. Nedēļu jau meklēju kodu un nekādi to nevaru dabūt. Paldis par padomu 🌹8. maijs, 7:50
2 komentāri