Hei, hei! Uzmanies no darījumiem, kuri tiek pārvirzīti ārpus portāla! Nedalies ar savu e-pasta adresi, lai veidotu sūtījumu. Vienmēr uzmanies no pircējiem, kuri lūdz ievadīt kartes, internetbankas datus vai PIN kodus.

Smaržu testeri

Labdien!
Vai kāda no Jums ir iegādājusies smaržu testeri, piemēram, šeit pat andelē.., kādas atsauksmes? Vai atbilst orģinālam?
Esmu šeit pamanījusi ilgi meklēto smaržu testeri, bet pārdevējai profilā piedāvājumā ir vēl daudzas citas smaržas, kas liek domāt, ka šo aromātu pārdošana ir bizness, un cik esmu paceļojusi esmu tirdziņos redzējusi gana pakaļdarijumu, par smieklīgu summu piem., 5$, bet, kas pārsteidz, iepakojums ir kā orģinālām, arī aromāts pakaļdarinājuma krietni neatšķīrās, bet pēc minūtēm 10 no aromāta vairs nebija ne miņas, viss izgarojis. :D
Fantazēju, cik liela varbūtība, ka šeit piedāvātais testeris tiešām ir testeris .. nevis pakaļdarinājums..
Gadus atpakaļ esmu pirkusi testeri no pazīstamas noliktavas vadītājas, kur aromāti tālāk gāja uz Douglas un Kollonu, bet tas jau bija teju gadus 7 atpakaļ, un dāma mainījusi profesiju,piedāvātajām smaržām cena bija lētākā kā veikalā, un aromāts, pat šķiet noturīgāks, kas arī ir iemesls kāpēc metu aci uz testeriem..
Varbūt varat ieteikt kādu dāmu pie, kuras var iegādāties testerus .
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.