Atsauksmes!

Tikko pamanīju,ka man atsauksmēs ir jautājuma zīme. Apjuku,jo viss bija kārtībā,tad paskatījos atsauksmes kā par pircēju un secināju,ka emocijzīmes ir aizstātas ar ? vai ??. Kā administrācija risinās šo jautājumu? Uzskatu to kā reputācijas graušanu. Ko nozīme ? vai ?? ? Ka kaut kas nebija labi darījuma laikā? Es domātu tieši tā.

15 komentāri

enitsirkk
es sākumā domāju ka mans dators vainīgs pie šīm jautājuma zimēm, bet izrādās, ka viisiem tas parādās. Man tā parādās jau vairāk kā nedēļu. brīžam vispār liekas ka drīz amdele mandele nobruks, jo reāli gŕūti ir ko apskatīt un veikt darījumus ar citiem lietotājiem. Viss karas un lēni notiek. Sludinājumus daudzus nevar apskatīt pat. Bet prom arī negribas iet tikai tādēļ, ka šeitvar atrast burvīgus apğērbus un pārējo nepieciešamo. Kad beidzot varēs normăli izmantot šo portālu?😯
ziemasvilks
Es arī nelasu atsauksmes, kurām ir 5 zvaigznes, tikai 4 un uz leju.
Jautājuma zīmes atsauksmēs pilnīgi nesatrauc un nemaina manu viedokli par pircēju/pārdevēju, kāda vēl tur reputācijas graušana..reizēm jautājuma zīme ir tikai jautājuma zīme :D It sevišķi, ja tagad jau ir skaidrs, ka tas ir vienkārši portāla "gļuks".
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk kā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.