Hei, hei! Uzmanies no darījumiem, kuri tiek pārvirzīti ārpus portāla! Nedalies ar savu e-pasta adresi, lai veidotu sūtījumu. Vienmēr uzmanies no pircējiem, kuri lūdz ievadīt kartes, internetbankas datus vai PIN kodus.

Prece lieliskā stāvoklī vai tomēr ar trūkumiem?

Sveikas, meitenes! Pēdējā pirkuma iespaidā nolēmu uztaisīt tēmu, ko jūs uzskatāt par preci - lietota, lieliskā stāvoklī? Manuprāt, tā ir manta, kurai nav nekādu trūkumu vai defektu (skrāpējumu, noberzumu, uzrāvumu, utt.) Ja mantai ir kaut kas no augstāk minētā, tad tā ir lietota, ar trūkumiem. Esmu gatava pirkt preci arī ar trūkumiem, ja tie ir godīgi norādīti, nobildēti un mani viss apmierina. Tā ir mana izvēle, bet, ja es vēlos preci lieliskā stāvoklī, tādu es arī gribētu saņemt, nevis ar trūkumiem, kurus pārdevēja nav pieminējusi ne sludinājumā, ne sarakstē. Vai tiešām ir tik grūti ielikt ķeksīti pie lietots, iespējami trūkumi ? Tad arī nebūs pretenziju no pircēju puses.
janetajumtina
Vēl ir otra galējība,ko esmu novērojusi un nav man skaidrs-ķeksē,ka stāvoklis ir ''jauns'',bet tikai pāris reizes vilkts :D Ko tas vispār nozīmē,ka jauns,bet vilkts? :D Tātad lietots! Pat,ja uzvilkts ir vienu stundu,tas ir lietots. Šo esmu novērojusi gan ar kosmētiku,gan drēbēm,apaviem.
janetajumtina
sauleskakisxxx-Es piekrītu,ka lielveikala drēbes jau arī ir samērījušas sievietes krustām šķērsām,bet starpība ir tajā,ka lietas,ko esi iegādājusies un uzvilkusi uz vienu dienu,nogriežot birkas,nu nav jaunas :D vari pat necensties ieskaidrot,ka ir jaunas :D Uzvelkot apenes vienu dienu,arī liksi sludeklī ar tekstu,ka vienu dienu lietots tikai? Ne tak :D es,protams,to ar humoru. Tas pats ar kosmētiku-daudzas raksta,ka es jau tikai vienu reizi pamēģināju,bet ir jauns. Kā?:D Ja mēs dzīvojam ar šādu teoriju,tad uz pasaules neeksistē nekas jauns un no šīs sadaļas nav nekādas jēgas. Tiesa,kā jau teicu,es sapratu Tavu domu par to,ka arī veikalā sievietes mēra šīs drēbes,tur ir taisnība,bet runa šoreiz ir par to principu,ka mēs nopērkam,panēsājam nu ieliekam andelē maldīgu aprakstu,ka jauns tak. :D
janetajumtina
piemērs-nesen viens meičuks bija ielicis,ka nopirka andelē jaunas kurpes,jo pārdevēja tā bija norādījusi. Realitātē saņēma lietotas,jo izrādās bija vilktas uz vienu pasākumu. Pārdevēja saka,ka jauns,nu un ka vilkts tikai uz vienu pasākumu :D tas ir godīgi? Nedomāju,smuki arī tas nav.
anita-n.
Kuru lietotāju? Vairākas reizes pārlasīju visu rakstīto un tā arī nekur neieraudzīju, kura apgalvo, ka pat tikai uzlaikota prece ir jau lietota. Ir runa par nēsātām mantām. Ja es kleitu uzvilku kaut uz stundas pasākumu, tātad tā jau ir lietota, bet lieliskā stāvoklī, ja vien nav kāds pleķīši no ēdiena uzmests 😉
janetajumtina
Viss ir par to,cik mēs godīgi pārdodam savas lietas. Nav skaidrs kādēļ daudzi savas mantas baidās norādīt,ka ir lietots,bet lieliskā stāvoklī. Daudzām meitenēm šīs mantas izskatās labāk kā tām,kuras norāda,ka ir ''jauns'',bet nav jauns:D
janetajumtina
bet ar tiem veikaliem arī mēdz būt traki. Zarā gandrīz regulāri nākas atrast kaut ko ar caurumiem,netīru,ieplēstu,bet hey,jauns :D Es savā stulbumā arī esmu iegrābusies,nopērkot jaunu blūzi,mājās pret pareizo apgaismojumu pamanot,ka ir pleķis,kuru nevaru izmazgāt. Birkas vēl klāt,varbūt bija jāliek andelē ar tekstu,ka jauns :D
Katra situācija ir individuāla,bet joprojām,nav baigi smuki norādīt,ka jauns,kaut lietots. Pati pazīstu meiteni,kura visas savas drēbes andelē salikusi zem ''jauns'',kaut visas ir bijušas līdzi ceļojumos,normāli palietojusi. Jēga?
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.