Pasta stacijas kods - kā to lietot?

Sveika, es pirmo reizi gribu izmantot Pasta stacijas kodu, ko nopirku šeit ar "Mans maciņš" palīdzību. Man iedeva PS kodu, ko ar šo darīt tagad? Ievadīt pasta stacijas pakomātā, bet kā aizpildit saņēmēja datus, kā dabūt uzlīmi, vai tas būs viss pašā pakomātā jādara? Nekad ar to nebiju saskārusies, tikai Omniva. Palīdziet, lūdzu :) Paldies jau iepriekš.

6 komentāri

anna-kocina
Labdien!
Es pārdienas atpakaļ arī pirmo reiz šo lietu izmēģināju. Pavisam elementāri, pēc iegādes dodies uz pakomātu, un spied opciju apmaksas kods, ievadi visu info kā parasti, un beigās nospied - apmaksa ar priekšapmaksas kodu, kuru attiecīgi arī ievadi, uzlīmi nedod, durtiņas atveras- viss kā parasti. Uz tel. atnāk sms ar visu info, sūtijuma reģistrāvija, un izsekojamības kods.
Lai veicas!
snorkes-jaunkundze
Sveiki!
No savas puses personīgi iesaku tomēr uz paciņas kaut vai ar marķieri uzrakstīt saņēmēja tel .nr.un pakomāta adresi.Cik saprotu citreiz kurjeram steigā aizmirstas uzlīmēt uzlīmi un tad paciņa turpat pasta stacijas šķirošanas punktā paliek līdz viņu sāk meklēt.Pati esmu zvanījusi un meklējusi kāpēc paciņa kavējas un tad prasa paciņas aprakstu un vai kas nebija rakstīts virsū.Kaut arī nekur nav norādīts ka vispār pašam kas jāraksta virsū.
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.