Hei, hei! Izvairies no darījumiem, kuri tiek pārvirzīti ārpus portāla! Nedalies ar savu e-pasta adresi, lai veidotu sūtījumu. Vienmēr uzmanies no pircējiem, kuri lūdz ievadīt kartes, internetbankas datus vai PIN kodus.

💥Unikāls gadījums🤯‼️

Portāla Andele Mandele pārdevējai Dinai Riekstiņai, savā profila aprakstā vajadzētu ierakstīt: “Meklēju pircējus pērlēm, kuru man nemaz nav!!! Ja kāda pērlīte iepatīkas, naudiņu droši pārskaitat, tā man ir ļoti vajadzīga!!! Pērle, pēc naudiņas ienākšanas manā kontā izgaisīs🧙‍♀️“. Situācija sekojoša - Šī gada 24.novembrī ieraudzīju sludinājumu sadaļā Dāmām/aksesuāri zelta rokassprādzi, pieteicos, sazinājos ar pārdevēju un to nopirku. Neko ļaunu nenojausdama gaidīju paciņu..Līdz šim brīdim neesmu saņēmusi atpakaļ savus 150€, kurus pārdevēja jau bija iztērējusi nākamajā dienā..un rokassprādze arī ir izgaisusi🤷‍♀️
ziemasvilks
Pārdevēja tirgojas ar īsto vārdu un uzvārdu, atsauksmju ir pietiekoši daudz un visas ar 5 zvaigznēm, tagad atbildēja par problēmu tēmā - rūdīti krāpnieki tā nerīkojas :) Dāmas, esiet iecietīgas, noteikti ir noticis kaut kas neparedzēts.
i.i.
Gadās taču visādi.😉 Ja nauda, tiek atgriezta, tad uztraukumam nav pamata.

Man pašai ir vairākkārt gadījies tā, ka esmu jau pārskaitījusi naudu un tad pārdevēja paziņo, ka tomēr man nepārdos, jo kāda cita ir piesolījusi 10 eiro vairāk. Nauda gan vienmēr ir tikusi atgriezta.

Ir arī bijis, ka par manām andeles lietām sākas vairāk solīšana, bet pati esmu lojāla un darījumu veicu ar to pircēju ar kuru raitāk norunāt darījumu un nepavelkos uz 5 vai 10eiro vairāk, jo man šis nav nekāds bizness.

Mārīte Spāre
Labdien! Paldies visām meitenēm par atsaucīgu dalīšanos pieredzē! Šobrīd pārdevēja ir apsolījusi 11 dec. ar manīm norēķināties..gaidīšu😊, vel ticu, ka tā notiks...es daudz esmu Andelē iepirkusies, man ir bijusi laime satikt tik jaukas pārdevējas, ka nebija pat aizdomu, ka kaut kas šitāds varētu notikt..palasu vienmēr arī citu pircēju/pārdevēju atsauksmes, lai būtu priekšstats par andelētāju..ir gadījies, ka redzot preci dzīvē, man tā vairs nepatīk, bet tad vienkārši nepērku..nekad neesmu rakstījusi sliktas atsauksmes, ja kaut kas nepatiktu ar sūtīšanu saņemtajā pirkumā, uzrakstītu pārdevējai vēstulīti..Šinī gadījumā es uzrakstīju forumā, jo tā ir kaut kāda nenormāla lieta, ka pieaudzis cilvēks pārdod preci, un ne jau pa 10 vai 20€, bet pa 150€ un trešajā dienā pēc naudas saņemšanas, kad tā jau ir iztērēta, konstatē, ka viņai nemaz tā prece nav..jo, kā telefonsarunā uzzināju, meita jau vasarā to it kā esot pārdevusi🤷‍♀️ un naudiņas, ko man atdot arī nav..un divu nedēļu laikā nav arī sadabūta..Mana meita man tādu morāli nolasīja, teica, varbūt lai dzīvokļa atslēgas vel aizsūtu, ka jau, ta jau, adrese sievietei ir, lai nāk, grūtībās nonācis cilvēks noteikti pie mums atradīs ko pārdodamu, dabūs kādu naudiņu, būsi palīdzējusi cik varēji! ..Lūk šitā, tādēļ arī uzrakstīju par šo gadījumu🤷‍♀️
leeeila
Nu, pārlieku drosmīga esat... Arī es esmu daudz iepirkusies, par laimi, visi pirkumi ir atnākuši. Daži gan bijuši tik slikti, ka nācās sūtīt atpakaļ. Neraugoties uz to, esmu uzlikusi sev latiņu, vairāk par 50 eur nepārsūtīt, ja preci neesmu redzējusi. 150 eur, manuprāt ir ļoti riskanti, kaut vai, pērkot zeltu, atnākt var bižutērija vai arī tikai apzeltīts un par to uzzināt pēc gada, kad vairs jau teorētiski neko, nevienam vairs nepierādīsi...
Ļoti ceru, ka viss beigsies labi, pārdevēja būs godprātīga un naudu atgriezīs, lai Jums nevajadzētu doties uz policiju.
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.