Sūtījuma iepakojums

Sveikas meitenes!
Intereses pēc iedomājos pajautāt kā Jūs noformējat savas paciņas? Liekat parastos maisiņos vai kaut kā citādi piedomājat pie vizuālā? Es speciāli pērku par naudu papīra maisiņus vai nu parastos vai ar kādu uzdruku, lai pircējai būtu patīkamāk saņemt, bet dažreiz liekas kāda velna pēc vispār kaut ko cenšos un tam vēl naudu tērēju, ja gandrīz nekad neesmu saņēmusi kaut vai "paldies" par jauku noformējumu vai vispār atsauksmi. 🤦‍♀️
Arī pati savus sūtījumus saņemu 99% maximas, new yorker un citu veikalu maisos, bieži vien ar caurumiem un ir bijis pat gadījums saņemt melnā gružu maisā. 👍😃

Kāds Jums par šo ir viedoklis?

74 komentāri

Lana !
Manuprāt, tas mierīgi var liecināt par cilvēku, cik viņš ir piem. vīžīgs vai nē. Pieļauju, ja ieliek kkādā caurumainā maisā utt, tad apkārtējā vide viņam ir tik par ļoti “kārtīga”. Un nopirktā prece tā arī ir lietota.
Lana !
Es iepakojumu veikalu maisiņos, bet “normālu” veikalu 😀 ne Maximas vai tamlīdzīgu veikalu. Daudz lietas iegādātas Vācijā un pārsvarā ir maisiņi no turienes.

Man personīgi nepatīk, ja aizlīmē ar kg līmlenti. Saprotu, ka drošāk utt, bet tā atpakošana ir tracinoša, uzmanīgi jāgriež vaļā, lai vēl neiegrieztu precē. 🤷‍♀️

Bet nu ir dzirdēts, ka prece karājas no maisiņa ārā, jo slikti aizlīmēts, tad jau laikam labāk, ka ir kg 😀🤷‍♀️
punduris
Man ir gadījies saņemt normāli aizlīmētu paku, no kuras saturs ir pazudis pa caurumu, kas izplēsts vienīgajā vietā, kur līmlente nav bijusi. Es tagad sāku domāt, vai tiešām katrai pircējai būs jāprasa, kādas ir gružos metama maisa/kastes iepakošanas prasības?:D
grinbdiana
nu...tā kā ļoti piedomāju par Less waste, cenšos maksimāli izmantot resursus atkārtoti. jā, arī nee yorker un tamlīdzīgus maisiņus. pēc ziemīšiem tinu visu izpakotajā dāvanu papīrā un skaisti sapakoju. es arī uzskatu, ka nozīme ir tikai saturam. jā, melns miskastes maiss varbūt šķiet neētiski vai kā, bet ja maiss ir pilnībā jauns? esmu saņēmusi, nav problēmu. speciālu iepakojumu iegādāties neplānoju, jo vēlos samazināt (kaut nedaudz) atkritumu daudzumu. tas ir personīgi mans viedoklis!! esmu gan saņēmusi, gan sūtījusi paciņās iekšā pa pāris končām - reāli uzlabo dienu, BET nekad neesmu rakstījusi paldies par to. jā, es pasmaidīju un diena kļuva gaišāka, bet man ir tāda (varbūt stulba) sajūta par to īpaši pateikties. "paldies par saldumiņu" nav mana frāze un es ļoti atvainojos meitenēm, kas gribēja saņemt šo ziņu. tas nav daudz un sliktu preci ar konču neizglābsi, bet garastāvoklis uzlabojas :)
deep-brunette
Es pati priekš sevis ļoti reti kaut ko sev šeit pērku, bet pārsvarā māsīcai, kurai ir tas vecums, kad ātri viss apnīk.

Piekrītu par končām, tās liek pasmaidīt, bet man ir bijuši vairāki gadījumi, kad pielikti klāt visādi plastmasas pričendāļi- auskari, rokassprādzes un citi loriņi(varbūt arī tāpēc, ka pirku drēbes pusaudzei),kurus es tiešām nezinu kur bāzt. 😂🙈 Tāds apburtais loks- pašām nevajag un tad pie katra sūtījuma knibina klāt.

janetajumtina
Man personīgi nav svarīgi kāda BRENDA maisiņā es saņemu savu sūtījumu,jo tas maiss tāpat tiek pēc tam iznīcināts,varat droši sūtīt man maximas,top, utt maisos :D Nekādā gadījumā par pārdevēju nesākšu domāt greizi,jo man,lēdijai,atsūtīts maisiņā no maximas. Mani interesē,lai saturs ir tāds,kādu esmu to iztēlojusies un nedomāju,ka cilvēkam speciāli jāskrien tērēties,lai atsūtītu smalkā maisiņā,kurš 10 sekundes pēc attaisīšanas,tiks izmests. Jā,protams,ir jau smuki,patīkami,bet cik lietderīgi?

Pati sūtu visādu veikalu maisos(nē,maximas nav sanācis,jo man laikam tomēr ir bail,ka dabūšu pa kaklu),kādi ir pa rokai,bet esmu no tām,kas tomēr skočo iepakojumu sulīgi,jo cik reizes nav bijis tā,ka iepakojumu vienkārši sadīrā kurjers. Ja ir jāizvēlas starp opciju-pacietīgi attaisīt sapakotu paku vai saņemt no kurjera iznīcinātu,laikam tomēr vairums izvēlētos pirmo variantu. Zinu,ir nereāls čakars,bet tomēr drošāk sūtīšanas procesam.

Pielikumā pievienoju iepakojumu ,kas man ''vislabāk paticis'' no saņemtajiem.Brīvi attaisīts maisiņš :D drošība absolūta 0 :D Brīnos,ka nesaņēmu tukšu maisiņu,haha.

Mans personīgais rezumē-pakojam tā,lai ir droši,man neinteresē cik smalkos veikalos iepērkaties,lai atrādītu man to ar maisiņu palīdzību.

janetajumtina
Runājot par saldumu pievienošanu-esmu vienreiz atdūrusies pret situāciju,kur no manis iegādājas preci,pēc tam pārdod tālāk(nederēja) un klāt pievieno manis pievienoto saldumiņu un šī pārdevēja saņem atsauksmi,ka vaiii,cik jauki,paldies par saldumiņu,tik jauki,ka domā par pircējiem :D Man iekšēji ir tāds-fak,mī,tas bija mans saldumiņš,ko pievienoju es :D vairs nelieku neko :D
punduris
Bet diez vai par cilvēka vīžīgumu liecina kāda zīmola maisā ir sūtījums. Es vispār izvairos no maisiņiem. Ir bijušas reizes, kad jāiet speciāli meklēt kāda kulīte, jo maisiņu mājās vnk nav. :D
zane-f
Kas gan slikts jaunam, melnam atkritumu maisam? Es izvairos pirkt maisiņus veikalos un bieži vien mājās to vienkārši nav. Un netaisos vairot atkritumus, speciāli pērkot. Nebiju iedomājusies, ka kādai pircējai psiholoģiska trauma no tā...
paula.krisjane
Es saglabāju noderīgus iepakojumus no ārzemju sūtījumiem, papīra maisiņus vai kādas kastītes no iepirkšanās vietējos veikalos. Žēl mest to visu ārā, ja ir iespēja vēlreiz izmantot, un pirkt jaunas paciņas, speciāli priekš sūtīšanas.
Domāju, ka neviens tev arī īpaši nepateiksies par smuko iepakojumu, jo galvenais jau ir kā patīk prece.