Hei, hei! Uzmanies no darījumiem, kuri tiek pārvirzīti ārpus portāla! Nedalies ar savu e-pasta adresi, lai veidotu sūtījumu. Vienmēr uzmanies no pircējiem, kuri lūdz ievadīt kartes, internetbankas datus vai PIN kodus.

Kārtēja krāpniece - Sabīne Brīniņa

www.andelemandele.lv

Vēl vasarā gribēju nopirkt somiņu pie šīs meitenes. Sarunajam ka sūtīs ar Omnivu, nauda aizgāja, un kad viņa to saņēma uzreiz sāka vilkt laiku. It kā viņa dzīvo man aiz stūra un labāk satikties personīgi, bet kad mēs to tikšanās sarunājam, viņa nevarēja ierasties 🤷‍♀️ viņai darbs, viņai daudz darīšanas un t.t
Nu ok, Omniva jau apmaksāta, un it kā viņa sūta un pat prasa lai es viņai atrakstu saņemšanas dienā. Pēc nedēļas jautāju - kur prece? Meitene tēlo, ka neko nesaprot un vispār domāja, ka es jau visu saņēmu.
Un tad sākās melodrāma..
Meitenei mamma ļoti slima, tāpēc viņa nevar par ko citu domāt, bet ar Omnivu viņa pārrunāja un izrādās, ka tur kaut ko sajauca un atgriezīs sūtījumu viņai. Un vajag atkal mēģināt kaut kā satikties. Bet protams, datumi visu laiku mainās, tagad viņa pati slimo, viņa esot ārpus Rīgas, viņa var būt mājās tikai tuvāk naktīm.. viss ko vispār var iedomāties 🤦‍♀️♀️Lieta it kā beidzās ar to, kā viņa aicināja rakstīt viņai feisbukā un vairāk nelasīja manējās vēstules šeit 😿
Bet ne 😸
Nezinu kāpēc, bet nolēmu paskatīties uz viņas profilu - kad viņa pēdējo reizi manīta? Izrādās, kā viņa tomēr izlasīja 14. februārī un tajā pašā dienā ielika jaunu sludinājumu ar to pašu somu 🙀 Un vēl, kā odziņu - viņa ķīpa bloķēja mani un "Pārdevējs ir liedzis Tev iespēju pieteikties tā pērlēm" 😹
Es uzrakstīju viņai vēlreiz, protams, kā nekas netika lasīts. Un tad es vienkārši nolēmu atstāt komentāru pie sludinājuma ar MANU somu - ka es par viņu samaksāju vēl vasarā 😸
Zināt ko, mīļās? Viņa zibenīgi ieskrēja portālā un pēc minūtes sludinājuma nebija 😹 Manas vēstules tā arī raud nelasītas.

PS: Uz to brīdi, visi mani darījumi šeit bija veiksmīgi, nekad ar neko līdzīgu nebiju saskārusies.
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.