Nosaukumu maiņa

Intereses pēc - meitenes, kuras ar jurisprudenci un grāmatvedību uz "tu":

kāpēc andeleimandelei regulāri mainās SIA? - "Mudia", "Pērļu medības", vēl kaut kādi nosaukumi manīti...

13 komentāri

tirs-skapis
Tagad, manuprāt, ir “Pelican” vai tamlīdzīgi.
Iemesls tam varētu būt tāds, ka studē, pēta kā būtu izdevīgāk taisīt, lai vairāk naudiņu nopelnītu.
Es, protams, neesmu šajā visā spečuks, negribu izmuldēties un labojiet mani, ja tā nav, bet - esmu diezgan droša, ka lielākais iemesls - vairāk naudas vai ar naudu saistīti jautājumi!

Jo kāpēc interesanti tad būtu jāmaina? :))
skapis123
Tiesi so pasu temu gribeju veidot!
tatad neesmu vieniga kurai liekas kkas divains.
ari labprat uzklausitu zinatajas saja jautajuma :)
jo nesen bija "andele mandele maksajumi' tad paris dienas atpakal vel bija 'andele mandele pay' bet tgd jau jauns!
ari interese kpc ta dara un ko tas nozime :)
skapis123
mums ka klientem ir visas tiesibas zinat un redzet kur un ka notiek sis lietas!
ja listu koka kundzes si portala vaditajas kabata tad vari teikt ka nav musu darisana
skapis123
ja nevari normali izskaidrot ko kas ka tad vareji nemaz nerakstit savu pargudro komentaru
un parlasi autores jautajumu velreiz un velreiz kammer lidz smadzenem aizies
Irina Ko
ANDELEMANDELE MARKETPLACE SIA
PORTĀLS ANDELEMANDELE SIA
PELICAN CLUB SIA
ANDELE MANDELE SIA
MUDIA SIA
ANDELE MANDELE MAKSĀJUMI SIA
ANDELE MANDELE PAY SIA
Speciāli paskatījos konta pārskatā. :)
janetajumtina
Kā tieši citu cilvēku parādi ir mūsu darīšana? Ne jau mēs viņus izveidojām,ne jau mums tas kait! Galvenais,lai portāls strādā(ironiski,jo bieži ir gļuki😂). Protams,visi mēs te ieņirdzam (ar mani tai skaitā regulāri)par to kā,kas te notiek,bet parādi veidojas,jo kaut kas netiek darīts pareizi un kaut ko negribas lāga saksāt,jo gribas apiet sistēmu. Neesmu adminu fans,jo zinu kā arī man ir kakāts uz galvas iespaidīgi, bet joprojām-citu parādi ir citu parādi,ne manējie.
Protams,ja kāds grib,lai tā ir viņa darīšana-lai tos nomaksā.

Ja es kaut ko nesaprotu,mierīgi varat mani apgaismot,neiebilstu. Tikai ar mēru un esam jaukas😂 nav iemesls dusmoties uz citiem😊