Hei, hei! Uzmanies no darījumiem, kuri tiek pārvirzīti ārpus portāla! Nedalies ar savu e-pasta adresi, lai veidotu sūtījumu. Vienmēr uzmanies no pircējiem, kuri lūdz ievadīt kartes, internetbankas datus vai PIN kodus.

omniva pacelusi cenas

bedīgi omniva izmanto šo laiku un paceļ cenas kadreizejo 2,88 eiro tagad 3,19 eiro
janetajumtina
Cik vēl būs diskusijas par šo? :D
Jā,cenas pacēla,lai mudinātu cilvēkus izmantot internetu,paku formēšanai un internetā to var izdarīt krietni lētāk! :)
Omniva šo laiku izmanto vienkārši ģeniāli,lai cilvēki beigtu ilgi uzturēties pie pakomātiem un veicinot lielas rindas.
Kaut šis uzlabojums paliktu visu laiku! :)
punduris
:D internets ir magiska vieta. Nezinu, kur juus dzivojat, bet rindas pie pakomatiem ir regulari. Internetaa ir vecaa cena. Noformee paku, pie pakomata ievadi kodu, uzlimee uzlimi un viss. Rodas iespaids, ka cilveki no plaukta nokritushi. Gadiem shaada opcija ir bijusi.
janetajumtina
Man nav nekāda pamata izgudrot lietas. Protams,ka es to minu tikai un vienīgi no savas pieredzes,bet tas nenozīmē,ka 100% 24/7 ir rindas. Runa bija tikai par to,ka ļoti bieži stāv pie pakomāta cilvēki,kuri ilgi skatās ekrānā un vispār nesaprot,kas ir jāspiež,attiecīgi tas veicina rindas mirkļos,kad sarodas cilvēki vienlaicīgi.

Lūdzu,atveriet mājaslapu un iepazīstamies ar informāciju,viss ir ļoti pārskatāmi uzrakstīts. Es pateiktu priekšā,bet tāpat neticēsiet,jo es ''murgoju''.


Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.