Hei, hei! Uzmanies no darījumiem, kuri tiek pārvirzīti ārpus portāla! Nedalies ar savu e-pasta adresi, lai veidotu sūtījumu. Vienmēr uzmanies no pircējiem, kuri lūdz ievadīt kartes, internetbankas datus vai PIN kodus.

VS Šampūns un kondicionieris

Sveikas,dāmas!
Man jautājums- Vai VS turpina ražot arī šampūnus un matu kond.,maskas?kautkad ļoti sen pirku Londonas lidosta-tieši VS pure seduction ,nenormāli labi produkti ar dievīgu un noturīgu aromātu matos,līdz pat nākamajai reizei 🍒👌💕😍🌺🍓
Varbūt kāda zin,kur var Rīgā iegādāties,vai pasūtīt?☺️👏
kristine.k
Jā,Janeta,es pāris gadus atpakaļ,kad lidoju uz Karību salām,Londonā protams nespēju paiet garām VS stendam-un es nopirku,šampūnu,masku,un kondicionieri.mati bija itka ar zīdu mazgāti 👍😀😇,un tas aromāts,tur bija pieejami visa veida aromāti ,tā vnk ir bomba 🔥🌺
janetajumtina
Ļoti liela iespējamība,ka tas ir domāts citam tirgum,piemēram,Amerikā šādus neesmu redzējusi tiešām nekad. Tieši šis ir ļoti vecs dizains,aptuveni 2015.gadā bija tādi dizaini,bet arī tad tur nebija tādu produktu matiem. Izpētiju,ka jā,pašlaik uz doto brīdi matiem nav nekas. Jāmeklē varbūt ebayā ir kas tāds,ņemot vērā,ka šādas lietas vairāk neražo. :)
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.