Hei, hei! Izvairies no darījumiem, kuri tiek pārvirzīti ārpus portāla! Nedalies ar savu e-pasta adresi, lai veidotu sūtījumu. Vienmēr uzmanies no pircējiem, kuri lūdz ievadīt kartes, internetbankas datus vai PIN kodus.

Vertificēts lietotājs

Sveikas! Vai kāda lūdzu izklāstītu kā Andelē var kļūt par Vertificētu lietotāju?
innuendo
man liekas kaut kur sadaļā "mani dati" ir piedāvājums verificēt :)
Verificēju, ieejot caur internetbanku, pašlaik mana profila sadaļā "mani dati"" rakstīts:

<<TAVS PROFILS IR VERIFICĒTS!
Tas nozīmē, ka pircēji redzēs, ka ar Tevi ir drošāk sadarboties un pie Tava profila ir redzama speciāla atzīme par to. Bet Tu nevari mainīt savu vārdu un uzvārdu profilā. Mainīt vārdu un uzvārdu iespējams tikai, noņemot verifikāciju no sava profila.

Ja tomēr vēlies noņemt sava profila verifikāciju, spied šeit>>

Domāju kaut kur tur viss jābūt.
Biežāk uzdotajos jautājumos ir šāda informācija - Portāls piedāvā verificēt savu profilu, veicot Maciņa papildināšanu ar Swedbank interneta bankas starpniecību. No bankas tiks saņemta informācija par maksātāju (vārds, uzvārds), kas redzama tikai reģistrētiem lietotājiem, un to mainīt turpmāk nebūs iespējams. Verificējot savu profilu, Tu iegūsi īpašu pazīmi uz profila, kas paaugstinās pircēju uzticību. Profila verifikācija nav obligāta prasība.

Varbūt var tikai tiem profiliem, kam Swedbank?
Komentāru pievienošana tēmai ir slēgta.