Hei, hei! Uzmanies no darījumiem, kuri tiek pārvirzīti ārpus portāla! Nedalies ar savu e-pasta adresi, lai veidotu sūtījumu. Vienmēr uzmanies no pircējiem, kuri lūdz ievadīt kartes, internetbankas datus vai PIN kodus.

Krāpnieču un negodprātīgu pircēju/pārdevēju saraksts

Sveiki! Gribēju vaicāt, vai kaut kur var atrast uzskaitītu sarakstu ar visām krāpniecēm, kas šeit uzdarbojas vai reiz ir uzdarbojušās? Vienkārši šodien saskāros ar aizdomīgu sievieti - sākumā ļoti laipna, bet pēkšņi apmeta spalvu uz otru pusi un nobloķēja mani, kad ieminējos par viņas atsauksmēm, kur bija ļoti daudzi brīdinoši komentāri no apkrāptām personām, ka šī sieviete esot krāpniece un lai neielaižoties ar viņu nekādos darījumos. Tad, nu, sāku domāt, vai kādai ir piefiksētas šādas personas ar krāpniecisku noslieci un varētu padalīties? Forumā esmu manījusi tikai dažus atsevišķus vārdus. Kas mani izbrīna, ka tās, kuras ir apkrāpušas kādu, viņām pilns profils ar sliktām atsauksmēm, bet tas brīdinājums, ka persona veikusi krāpnieciskas darbības, nav, kā tas nākas? Cik vienas zvaigznes jānopelna, lai uzliktu šo brīdinājumu? Un vispār - cik bieži nācies saskarties ar krāpšanas mēģinājumiem šajā portālā? Paldies jau iepriekš par atbildēm!
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.