Bezmaksas Omniva!

Jautājums preces sūtītājiem!
Noformējot šeit andelmandele.lv sūtījumu ,kā Jūs zināt ,uzzināt- kurš nodalījums būs S M vai L????
Paldies

13 komentāri

marija-eva
Tas ir labs jautājums. Es arī vakar noformeju omniva. Bet nezinu kā izvēlēties un kur izmēru nodalījumā. Jo man vajag M izmēru.. 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️ iespējams pie pakomata to varēs izdarīt. Nosūtot paciņu.
Dzēsts lietotājs
Pēc koda ievadīšanas parādīsies izvēle ar trīs izmēru nodalījumiem.
Kad nospiedīsiet sev vajadzīgo izmēru, durtiņas atvērsies. Bet uzreiz paciņu neliekat iekšā, sākumā jāizdrukā uzlīme (būs garš teksts pēc durtiņu atvēršanās, pašā malā , lejā, labajā pusē būs “izdrukāt uzlīmi”).
Vismaz man tā bija, kamēr drukāju un līmēju uzlīmi durvis bija vaļā.
_ellya
Man pie pakomata neoaradijas izdrukat uzlimi, ieliku vnk skapiti un kurjers pats uzlīmes to uzlīmi jo dati omniva paradas.. Nekur paciņa nepazudīs ja arī neuzlīmesiet vai aizmirsīsiet.
jelevi88
Man pirmo reizi sutot ari neuzradijas uzlimi iznemt bet zvaniju uz omnivu vina teica ka kurjera pec numura zin kur sutit un pircejs jau sanema pacinu, nakamo reizi jau bija 6 varianti ko talak velos darit kad izmeru izvelejos tad ari bija poga uz ulimes izdrukasanu. Nez kapec ta bet.. Gan ta gan taa pirceji sanema savus pasutijumus jau nakamaja diena.
pearls-boutique
Šodien pirmo reizi sūtīju izmantojot šo pakalpojumu.
Patiesībā ļoti vienkārši.
Noformējot sūtījumu Jums piešķir kodiņu.Pie pakomāta to ievadiet un Jums parādīs opciju izvēlēties skapīša izmēru.Pēc izvēles atvērsies durtiņas un ekrānā parādīsies vairākas opcijas no kurām viena būs izdrukāt adrešu karti,nospied to un tālāk viss vienkārši 😉🌺
Komentāru pievienošana tēmai ir slēgta.