Hei, hei! Uzmanies no darījumiem, kuri tiek pārvirzīti ārpus portāla! Nedalies ar savu e-pasta adresi, lai veidotu sūtījumu. Vienmēr uzmanies no pircējiem, kuri lūdz ievadīt kartes, internetbankas datus vai PIN kodus.

Meitenes, vai vediet savas preces pircējam?

Šodien pirmo reizi man kāds pajautāja, vai nevaru preci atvest un, vai sūtu tikai ar Omnivu. Iedomājos, ka varbūt kāds ved klāt? Man pat prātā nebija ienācis kas tāds! 😁
P.s. šis gadījums ir par saulesbrillēm
janetajumtina
Agrāk vedu, šobrīd nevaru izskaidrot kādēļ, bet daļā gadījumu tas bija drausmīgi, jo dāmas pat negribēja iziet ārā, man bija jānes augšā pat uz 12.stāvu , kur tajā dienā lifts nestrādāja :D tad esmu gājusi vairākkārt citu dzīvokļos iekšā, jo dāmas sēž dīvānā, jā, tieši tā.
Uz doto brīdi izņēmuma gadījums var būt, ja esmu lokācijā X, kura ir burtiski turpat, kur pircējas vieta, bet neizskatu to par standarta praksi.
Nesen kāda dāma sacēla traci par to, ka nevedīšu viņai ne uz darbu, ne pie friziera, ne tur, ne tur, ne tā. Tas nekas, ka viņa dzīvo 3-5 min ar kājām no manis un katru dienu iet garām, bet pati nākt negribēja. :D Vēl pēc tam lūdza, lai 5 eur precei uzsaucu pakomātu, jo viņa nenāks pie manis.

Pakomāti mūsdienās ir tieši tik lēti, ka daudz izdevīgāk ir izmantot tos. Aiztaupa gan laiku, gan visiem finanses. Arī nervus 😅
L. T.
Jā, es pilnīgi piekrītu par pakomātiem! :) Es arī dikti neparakstos, lai kāda brauktu pie manis pēc preces, jo ir bijuši visādi nepatīkami starpgadījumi, to starp arī mēģinājums apzagt, kad ielaidu priekšnamā pielaikot kurpes. Kopš tā laika tikai pakomāti vai ļoti retos izņēmumos tiekos. Bet par vešanu klāt nebiju iedomājusies...
Ilze Ilze
Gribas jau ticēt ka vairumam cilvēku tomēr mēdz būt iemesli darīt tā vai savādāk. Varbūt tai dāmai bija kādas veselības problēmas kad tiešām grūti piecelties, kur nu vel kāpt pa kāpnēm. Tomēr gan jau kāds cits atvēra durvis, varbūt vismaz tas otrs varēja nokāpt jeb arī abiem problēmas.
janetajumtina
Ilze- diemžēl nē, viņa ar draudzenēm lakoja viena otrai nagus un dzēra šampjus, sēžot dīvānā. 🤣 Nekad dzīvē nerakstītu kaut ko tādu publiski, ja neredzētu, ka tā bija klaja haļavas meklēšana, jo, ja reiz atveda, tad , lai pati nāk tik augšā, luksus serviss. Nauda bija nomesta uz kumodes, apkalpojies pati saucās.
Tas bija laiks, kad man šķita, ka ir pienākums visiem visu aizvest,jo tā ir forši, bet nācās novērot, ka īsti neko foršu tas neatnesa. Protams,bija arī labi un jauki darījumi, nav jau viss vienmēr tikai balts vai melns. Tie bija citi laiki, tagad 1.85 eur piegāde aiztaupa šo visu. 😎
Ilze Ilze
Atkarīgs cik mēs paši piekrītam un ko piedāvājam, attiecīgi citi to centīsies izmantot pa pilno. Kādreiz arī biju pretmnākošāka, bet ātri sapratu cik cilvēki var būt nenopietni un beigās pazūd neko nenopērkot. Citi atkal domā ka izdara baigo pakalpojumu kaut ko pērkot. Cik labi ka mūsdienās ir pakomāti :D Ja kādai ļoti vajag lai pienes, tad pakomatiem ir arī kurjeru pakalpojumi.
viktorija26
Pirmo reizi šeit redzu, ka kāds prasa vai nevarat atvest 🫤 man ir bijuši gadījumi, kad cilvēks pats atbrauc uz manis norādīto adresi un nopērk preci. Ir arī bijušas reizes, kad prasa vai varam tikties kaut kādās citās vietās, bet vienmēr pasaku, ka diemžēl nē, jo man tiešām nav galīgi pa ceļam un arī neuzskatu, ka dažu eiro dēļ man būtu jātērē laiks, lai ar kādu tiktos...pakomāti ir ideāls variants 🙂
papuga
Labāk nedot preces mērīt, jo man bija 2 gadījumi, kad preces gandrīz sabojāja. Vienu reizi dāma ar XL izmēru mēģināja mērīt jaku M izm., otro reizi meitene uz ielas mērīja pilnīgi jaunas kurpes un protams, zole palika netīra. Viņa nenopirka, bet man pēc tam nācās tīrīt zoli.:/
ljampo4ka888
Pati preci neesmu pievedums hn arī piedāvājumu tādu nebija.Tikties lai nopērk preci bija bet tad brauca uz manu rajonu pakaļ.Visas 3 reizes paveicās ka bija patīkamas pircējas un nebija problēmu,bet dzirdēti ir dažādi gadijumi🤪
sinchii
Vasarā braukājot ar velo, esmu preci ievedusi. Sports un mērķis braucienam.
BET pēc tam, kad vairāki pircēji nenāca no mājas laukā un neatbildēja uz zvaniem (bija saskaņots, ka esmu izbraukusi un drīz būšu) noteikti klāt neko vairs nevedu.

Mājā iekšā nelaižu neko mērīt.

Man patīk tie gadījumā, kad vīriešu dzimtes pircējs grib preci paņemt klatienē, bet kā saku, ka vīrs iedos, tad pēkšņi der arī pakomāti. 😃
La Isla Bonita
Man arī nav iespējas. Strādāju mājās attālināti, no veikaliem sūtu piegādi. Pastaigājoties ar suni, varu aiziet līdz pakomātam, viss. Vienu reizi piekritu satikties 1 km attālumā esošajā DUS, jo pircēja vēlējās pirkt samērā dārgu mantu. Rezultātā uzmauca sev, lai gan meklējot meitai, un nenopirka, kaut kādu sporta jakā viņai vajadzēja vidukli. Nē, lai lasa aprakstu, pērk, saņem ar pakomātu un tad mēra, cik uziet, un meklē vidukli vai nezin ko. Un cik stāsti, ka cilvēki vispār neierodas un neceļ klausuli. Vai sarunā pirkt, tiekoties, bet kad jau esi ceļā, sāk bombardēt ar cenas pazemināšanas un maiņas piedāvājumiem, cerot, ka tāpat atdosi par neizdevīgu piedāvājumu, jo esi jau izbraucis.
Ilze Ilze
Man šķiet tas bija "modē" pirms gadiem 15 un 20 kad lika ss sludinājumus un tad kaut kādā stāvlaukumā mašīnā tikās un tirgoja replikas. Tagad tiešām tie pakomāti, kāda vairs laika un nervu tērēšana tiekoties. Savā mājā laist kādu mērīt drošības apsvērumu dēļ nekādā gadījumā ja nu vienīgi dzīvojat ar kādu īpaši būdīgu apsarga tipa veci. Iet uz svešām mājām arī nav droši.

Starpcitu, pakomātiem ir kurjeru iespēja, lai pircēja mazliet piemaksā un kurjers pievedīs viņai līdz durvīm. Jeb viņas domā ka pārdevēja "pa ceļam" pievedīs bezmaksas?
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.