Hei, hei! Uzmanies no darījumiem, kuri tiek pārvirzīti ārpus portāla! Nedalies ar savu e-pasta adresi, lai veidotu sūtījumu. Vienmēr uzmanies no pircējiem, kuri lūdz ievadīt kartes, internetbankas datus vai PIN kodus.

Atsauksmes no pārdevēja/pīrcēja puses.

Sveiki! Nakts pārdomas: visu laiku, cik šeit andelēju, rakstu atsauksmi/lieku vērtējumu uzrei...

EDEMU (krāmu bode)

  • 116
  • 5

Kategoriju sadalīšana

Labdien, vai varētu, lūdzu, sadalīt dalda spēles vēl sīkāk: puzzles un galda spēles.... jo galda sp...

karina.kulakova

  • 37
  • 1

Krâpnieces,rezervêtâjas,ignorêtâjas,laika kavêtâjas utt.

Rakstam visas rindiņâ-lai vieglâk redzét;saprast!!! Bet îsteníbâ novêlu katrai labus un forśus d...

mellene-333

  • 48717
  • 1222

Krāpniece

Uzmanaties,naudiņu pārskaitīju tajā paša dienā,kad pieteicos pie preces. Tā arī prece nav izsūtīta...

-laima

  • 181
  • 2

Pārdevējs noignorēja.... :(

Esmu jauna Andeles dalībniece, tāpēc īsti vēl nezinu kā tas viss te strādā. Pieteicos 5 pērlēm, ...

anna.deri

  • 1211
  • 15

Negodīgie manipulatori -šoreiz par pircējiem.

Ko darīt ar pircēju,kurš nopērk no tevis preci un pēc dienas sākas-viņai liekas ka tas nav tāds ma...

httpwww.andeleman dele.lv

  • 483
  • 10

Dalamies ar aktuālajiem Omniva un AboutYou atlaižu kodiem šeit!

!!! NOVEMBRĪ 2023 : Omnivai darbojas šis atlaižu kods " svetki" ESERVISS.DPD - kods GRA...

in4yk

  • 9925
  • 115

ATLAIDES KODI

Šeit rakstam tikai kodus DPD un Omniva

mypearls

  • 11692
  • 131

Reklāmas, kas atveras lietojot Andeli

Ik pa laikam Andelē parādās gļuks, kad klikojot jebkur Andelē veras vaļā reklāmu linki. Tas ir neeen...

lemmikloom

  • 164
  • 6

Zem katras preces vajag vietiņu,kur jebkurš var komentēt.

Sveiki. Zem katras preces vajag vietiņu,kur jebkurš var komentēt tirgošanā izlikto preci. Savād...

vend.man

  • 796
  • 12

Andeles aplikācijas paziņojumi

Problēma: nesaņemu Andeles aplikācijas paziņojumus par jauniem pieteikumiem utt. uz ekrāna. Redzu...

xoffox

  • 432
  • 8

Noriebušies feiki

Ne lietotāja darbības ilgums te, ne vairumā labās atsauksmes neko neliecina. Lūdzu, pērciet max 5 ...

marija.romanivska

  • 546
  • 8

Nevaru iesniegt sludinājumu atkārtoti

Sveikas, Jums arī tā ir? Gribēju iesniegt atkārtoti sludijājumu, kam beidzas termiņš, bet neļauj

Lively Lively

  • 157
  • 5

viss mājai

vēlos iegādāties šādu akrila pistoli,kādreiz bija pieejams arī Latvijā tagad nekur nav

bibers

  • 152
  • 0

Krāpnieku naudas atgūšana

Kā atgūt izkrāpto naudu? Visa sarakste ir noscreenshotota, kā arī veikts ekrāna ieraksts, lai sapras...

dchomp

  • 714
  • 7

Uzmanību!

TIKKO gandrīz uzķēros, varbūt kļūdos, bet meitene gribēja nopirkt preci caur DPD viss izskatī...

dzeina.grasa

  • 633
  • 20

SOS!!! Sameklēt pārdevēju ilzzzzze🙏

Sveikas, man ilzzzzze nopirka preci pirms 2 dienām, bet neiedeva savu telefona numuru 🤷...

ella0108

  • 214
  • 2

Atgriezt preci

Sveiki! Pārdēvējas, Vai ņemat atpakaļ preces, ja pircējai nederēja? Ar preci viss kārtībā...

papuga

  • 774
  • 8

Dzest pieteikumu

Precei piesakas krāpnieks un nav iespējams dzēst viņa pieteikumu, tikai pēc 24h. Varbūt kāds velās p...

ds_sd

  • 548
  • 12

Nav atsauksmes pārdevējam

Jūs uzticētos pārdevējam kurš tirgo mantas gadu bet nav atsauksmes.? Lietas nav lētas. Ir divas ...

sopranos77

  • 1024
  • 23

Pacelt preci !

Es kaut kā nesaprotu samakāju 0.10centus par preces pacelšanu tikai , kaut kā nepaceļas . Taga...

lpugaca

  • 302
  • 4

Pēkšņi vairākām pērlēm pazuduši visi sekotāji

Nezinu vai tas ir tikai man , bet vakardien pamanīju , ka vairākām manām pērlēm ir pazuduši visas a...

kristata

  • 391
  • 5

Uztaisīt portālā autentifikāciju ar smart ID lai samazināt krāpnieku skaitu

Varētu uztaisīt vienkāršu verifikāciju ar smart ID un ja krāpjas, nobanot viņu PK. Protams nav 100...

edgars.j

  • 348
  • 5

Nav iespēja sarakstē ar klientiem pievienot fotogrāfijas

Cienījamā administrācija, Vēlos vērst jūsu uzmanību, ka nav iespēja sarakstē ar klientiem pievienot...

kristata

  • 1052
  • 31

Krāpnieks

Meitenes, esam uzmanīgas!!!!! Atkal krāpnieku profils uzpeldējis! Tātad atceramies! DPD neor...

Jenny Jenny

  • 998
  • 25

Krāpnieks

Man te laikam arī tīko uzrakstīja nelaba.

zvezda_mojainbox. lv

  • 215
  • 1

Adreses norādīšana

Labdien! Vai tā varētu būt, ka man vajag norādīt manu pasta adresi manā profilā, lai pircējs...

da.de

  • 222
  • 2

kāpēc bloķē? stukaču darīšanas?

kapec man nobloke manas perles? stukači darbojas? 1-2 vacini iphonam vai ta ir komercdarbiba?!?! k...

mitalik

  • 638
  • 7

Replika

Visiem labu vakaru.ir tads jautajums-ka ieliekot sludinajumu izdarit replika apzimejumu?Paldies.

alina.vasileva4

  • 257
  • 2

Krapnieks - ALEKSIS ČERNOVS - tamaraa

Parskaitiju naudu par telefonu, neko neatsutija. Sakuma muldeja kko lai novilcinatu laiku, tagad ...

229tom

  • 269
  • 0