Hei, hei! Nezaudē modrību arī svētku laikā - izvairies no darījumiem, kuri tiek pārvirzīti ārpus portāla! Vienmēr uzmanies no pircējiem, kuri lūdz nosaukt kartes, internetbankas datus vai PIN kodus.

Nepārdotās preces

Sveicieni!⚘️ Ko jūs darāt ar lietām (pārsvarā apģērbu), ko šeit nav sanācis realizēt un tiešām nav ...

limal

  • 642
  • 10

Neuzķeraties uz Kristīnes🍾meliem!!!!

Nopirku mēteli par 200 eiro, pārdevēja norāda, ka jauns, bet saņēmu ar redzamiem defekt...

aiiga

  • 1385
  • 6

Arī man tika tas gods uzrauties uz ko šādu!!!

Gribu brīdināt visus pircējus apdomāt divas reizes pirms pasūtīt barību no šī cilvēka. Pievienošu...

Ilze_ A

  • 8344
  • 44

Krāpnieki ???

Tikko saņemu no kristy80

amy.

  • 6457
  • 38

Krāpnieki

Ierakstiet šeit to krāpnieku vārdus, ar kuriem jums nācās saskarties

gretsky

  • 3316
  • 24

Negodprātīgas atsauksmes

Labs vakars! ☺️ Gribēju padiskutēt, vai šeit vēl ir kāda, kas ir saskārusies ar negodprātī...

paulaja

  • 516
  • 18

Atlaižu kods

Sveikiņi! Vai ir omnivai tagad atlaides kods? Paldies

jolanta2016

  • 655
  • 4

Ужасно

Здраствуйте,купила сапожки,мне сказали все хорошо,сегодня пришла посылка.Девочки...

milaseckaa

  • 1134
  • 10

Krāpšanas

31.janvāri ieliku Foruma sludinājumu, ka meklēju bērniņam starpsezonas kombi...

montinn17

  • 997
  • 21

Krāpniece Ilze no Tukuma "perlukaraliene".

Mētelis, ko tirgoja Ilze 2X uzilktu uz teātri, izrādījās tik novalkāts, ka teātrī Ilze būtu pav...

ingrida.puzule

  • 937
  • 5

Alīna Hvorova tirgo fake smaržas!

Labdien. Uzrāvos uz brutāla fake smaržu pakaļdarinājuma. Pēc skata kastīte kā oriģināl...

vend.man

  • 557
  • 2

Paciņas saņemšana

Sveikas, vai Jums ir gadījies tā, ka paciņā nav pilns saturs ar precēm vai tās ir bojātas, netīras...

skaistais-skapis

  • 2176
  • 20

Cik tas ir godprātīgi? Esiet uzmanīgas!

Cik labi, ka gan google, gan aliexpress piedāvā produktu meklēšanu pēc attēla. Pēdējā laikā red...

Long Sole

  • 969
  • 14

Krāpnieciska darbība

Sveiki. Vēlos brīdināt, nekad neformējiet kad Jums atsūta linku ar dpd, it kā viss ir apmaks...

  • 1107
  • 14

Neizņem no pakomāta pērli

Labdien! Vai Jums ir gadījies, ka pircējs neizņem preci no pakomāta un tā Jums tiek atgri...

liene.klintsone

  • 1159
  • 25

Pircēju maldinātāja -> dacite-j.

Iegādājos “sudraba” auskarus, kur sludinājumā bija minēts, ka sudraba auskari. Kā saņēmu aus...

happy

  • 508
  • 5

Neizsūta preci.

https://www.andelemandele.lv/eliss.sirnovsjis eliss.sirnovsjis saņēma naudu,apsolīja šodien no rīta...

jurata

  • 465
  • 5

Negatīva pieredze

Sanāca nepatīkama situācija ar šo pircēju! Novembrī nosūtiju virsjaku un Janvārī saņēmu sliktu atsa...

vizule52

  • 892
  • 8

Piedalos, lai citus neuzķertos!

Pārdevēja Anete Lasmane nepareizi norādīja preces izmēru, klūdoties uz 9 cm! Kad es urakst...

blue-bird

  • 1536
  • 20

Raitis Stumbrs! Uzmanamies!!!

Neveiciet nekadus bezskaidras naudas darijumus ar so personu. Lietotaja profils 1 dienu jauns. ...

anastasija.atajev a

  • 621
  • 13

Kā domājat - vai par krāpniecību var uzskatīt

To, kad man nāk ziņas, ka man pārdots (jo es biju pieteikusies pie Andeles sludinājuma)? Pārd...

skaistais-skapis

  • 996
  • 9

Zīmolu pārzinātāja -DAIGA “ goldbunny”

Pirmo reizi iekritu nagos šai personai, izrādās- jau slavena krāpniece. Iegādājos divas virsja...

laurish_lora

  • 569
  • 1

Krāpnieciska pārdevēja

Par purina12 https://www.andelemandele.lv/purina12 Man kā andeles uzticīgam lietotājam nu bei...

ellyya

  • 532
  • 1

Depozīta maksājums

Pēdējā laikā bieži saņemu ziņas no pārdevējām, kuru precēm esmu ielikusi 🖤.. visas kā viena rakst...

mairita-strazdina

  • 762
  • 16

Kādas atsauksmes par Lauru Dzirjāni?

Profilā ierakstīts brīdinājums, bet nu vai nu nemāku meklēt vai nav, bet neko neatrodu ne te, ne rak...

linda-gabriela

  • 609
  • 5

Ēriks Grīnbergs - UZMANIETIES -tirgotājs/tirgotāja ar daudziem dažādiem profiliem

Šī dāma iepērk savas preces fb, izmanto iepriekšējā pārdevēja preces bildes, taču aprakstā m...

kaykay

  • 2816
  • 37

Zelta prove

Kas ir sakāms par šādu zelta proves variantu-skaisti iegravēti cipariņi 585.Blakus cipariem nav n...

daigule

  • 1225
  • 6

andrej.vij IR KRĀPNIEKS.

andrej.vij ir krāpnieks, uzmanieties darījumos ar šo cilvēku. Diemžēl atsauksmes par krāpni...

g.a.

  • 468
  • 13

Krāpšana Viktorija Zeiza

https://www.andelemandele.lv/viktorija.zeze1 Neielaidieties darījumos ar Viktorija Zeize, šī per...

astrala

  • 525
  • 4

Cilvēku dīvainības! Uzmanaties!

Biju andelē noskatījusi 8848 antidute jaku, sludinājumā bija rakstīts, ka jaka lieliskā stāvok...

andeletaja-

  • 880
  • 10