Hei, hei! Uzmanies no darījumiem, kuri tiek pārvirzīti ārpus portāla! Nedalies ar savu e-pasta adresi, lai veidotu sūtījumu. Vienmēr uzmanies no pircējiem, kuri lūdz ievadīt kartes, internetbankas datus vai PIN kodus.

Каталог

Krāpnieki

Ierakstiet šeit to krāpnieku vārdus, ar kuriem jums nācās saskarties

gretsky

  • 3722
  • 27

Nepārdotās preces

Sveicieni!⚘️ Ko jūs darāt ar lietām (pārsvarā apģērbu), ko šeit nav sanācis realizēt un tiešām nav ...

limal

  • 1157
  • 15

Krāpniece

Lūdzu esiet uzmanīgi. No šī profila mani mēģināja apkrāpt. Itkā caur omnivu pārskaitī...

bkbk

  • 9041
  • 16

Ужасно

Здраствуйте,купила сапожки,мне сказали все хорошо,сегодня пришла посылка.Девочки...

milaseckaa

  • 1396
  • 11

Arī man tika tas gods uzrauties uz ko šādu!!!

Gribu brīdināt visus pircējus apdomāt divas reizes pirms pasūtīt barību no šī cilvēka. Pievienošu...

Ilze_ A

  • 8657
  • 46

Neuzķeraties uz Kristīnes🍾meliem!!!!

Nopirku mēteli par 200 eiro, pārdevēja norāda, ka jauns, bet saņēmu ar redzamiem defekt...

aiiga

  • 1579
  • 6

Krāpnieki ???

Tikko saņemu no kristy80

amy.

  • 6590
  • 38

Negodprātīgas atsauksmes

Labs vakars! ☺️ Gribēju padiskutēt, vai šeit vēl ir kāda, kas ir saskārusies ar negodprātī...

paulaja

  • 662
  • 18

Krāpšanas

31.janvāri ieliku Foruma sludinājumu, ka meklēju bērniņam starpsezonas kombi...

montinn17

  • 1042
  • 21

Krāpniece Ilze no Tukuma "perlukaraliene".

Mētelis, ko tirgoja Ilze 2X uzilktu uz teātri, izrādījās tik novalkāts, ka teātrī Ilze būtu pav...

ingrida.puzule

  • 981
  • 5

Alīna Hvorova tirgo fake smaržas!

Labdien. Uzrāvos uz brutāla fake smaržu pakaļdarinājuma. Pēc skata kastīte kā oriģināl...

vend.man

  • 594
  • 2

Paciņas saņemšana

Sveikas, vai Jums ir gadījies tā, ka paciņā nav pilns saturs ar precēm vai tās ir bojātas, netīras...

skaistais-skapis

  • 2214
  • 20

Cik tas ir godprātīgi? Esiet uzmanīgas!

Cik labi, ka gan google, gan aliexpress piedāvā produktu meklēšanu pēc attēla. Pēdējā laikā red...

Long Sole

  • 1019
  • 14

Krāpnieciska darbība

Sveiki. Vēlos brīdināt, nekad neformējiet kad Jums atsūta linku ar dpd, it kā viss ir apmaks...

  • 1116
  • 14

Neizņem no pakomāta pērli

Labdien! Vai Jums ir gadījies, ka pircējs neizņem preci no pakomāta un tā Jums tiek atgri...

liene.klintsone

  • 1209
  • 25

Pircēju maldinātāja -> dacite-j.

Iegādājos “sudraba” auskarus, kur sludinājumā bija minēts, ka sudraba auskari. Kā saņēmu aus...

happy

  • 524
  • 5

Neizsūta preci.

https://www.andelemandele.lv/eliss.sirnovsjis eliss.sirnovsjis saņēma naudu,apsolīja šodien no rīta...

jurata

  • 489
  • 5

Negatīva pieredze

Sanāca nepatīkama situācija ar šo pircēju! Novembrī nosūtiju virsjaku un Janvārī saņēmu sliktu atsa...

vizule52

  • 922
  • 8

Piedalos, lai citus neuzķertos!

Pārdevēja Anete Lasmane nepareizi norādīja preces izmēru, klūdoties uz 9 cm! Kad es urakst...

blue-bird

  • 1556
  • 20

Kā domājat - vai par krāpniecību var uzskatīt

To, kad man nāk ziņas, ka man pārdots (jo es biju pieteikusies pie Andeles sludinājuma)? Pārd...

skaistais-skapis

  • 1016
  • 9

Zīmolu pārzinātāja -DAIGA “ goldbunny”

Pirmo reizi iekritu nagos šai personai, izrādās- jau slavena krāpniece. Iegādājos divas virsja...

laurish_lora

  • 613
  • 1

Krāpnieciska pārdevēja

Par purina12 https://www.andelemandele.lv/purina12 Man kā andeles uzticīgam lietotājam nu bei...

ellyya

  • 539
  • 1

Depozīta maksājums

Pēdējā laikā bieži saņemu ziņas no pārdevējām, kuru precēm esmu ielikusi 🖤.. visas kā viena rakst...

mairita-strazdina

  • 794
  • 16

Kādas atsauksmes par Lauru Dzirjāni?

Profilā ierakstīts brīdinājums, bet nu vai nu nemāku meklēt vai nav, bet neko neatrodu ne te, ne rak...

linda-gabriela

  • 629
  • 5

Ēriks Grīnbergs - UZMANIETIES -tirgotājs/tirgotāja ar daudziem dažādiem profiliem

Šī dāma iepērk savas preces fb, izmanto iepriekšējā pārdevēja preces bildes, taču aprakstā m...

kaykay

  • 2868
  • 37

Zelta prove

Kas ir sakāms par šādu zelta proves variantu-skaisti iegravēti cipariņi 585.Blakus cipariem nav n...

daigule

  • 1255
  • 6

andrej.vij IR KRĀPNIEKS.

andrej.vij ir krāpnieks, uzmanieties darījumos ar šo cilvēku. Diemžēl atsauksmes par krāpni...

g.a.

  • 483
  • 13

Krāpšana Viktorija Zeiza

https://www.andelemandele.lv/viktorija.zeze1 Neielaidieties darījumos ar Viktorija Zeize, šī per...

astrala

  • 533
  • 4

Cilvēku dīvainības! Uzmanaties!

Biju andelē noskatījusi 8848 antidute jaku, sludinājumā bija rakstīts, ka jaka lieliskā stāvok...

andeletaja-

  • 909
  • 10

Brīdinājums par lietotāju Henrijs Briedis

Caur forumu/privātām vēstulēm iegādājos no Henrija Brieža divas grāmatas (samaksāju 10€), bet...

a_lankovska

  • 1020
  • 2