NIKON D5100 12 € 115.00 € 290.00

ZīmolsNIKON
Pievienots20. aprīlis, 16:20
Skatījumi90
KrāsaMelna
StāvoklisLietots, lieliskā stāvoklī
Pārdodu savu pirmo kameru NIKON D5100 bodiju, lietota samērā maz, tikai privātām vajadzībām. Piepērkot objektīvu būs lielisks komplekts.
Līdzi protams nāk, lādētājs, un 2 baterijas. Oriģinālā kaste nav saglabāta.

Augstās veiktspējas D-SLR kamera D5100 ir paredzēta radošām izpausmēm un, izmantojot šo kameru, varēsiet uzņemt nekustīgus attēlus un video, kas nelīdzināsies citiem.

Maināma leņķa monitors apvienojumā ar funkciju D-video nodrošina iespēju uzņemt attēlus un video jebkādā leņķī. Nekustīgu attēlu un video uzņemšanai var izmantot īpašu efektu, piešķirot brīnumainu noskaņu.

Augsta dinamiska diapazona attēlveidošanas režīms ļauj iegūt izsmalcinātus, detalizētus augsta kontrasta uzņēmumus.
Ar šo kameru varēsiet brīvi izpaust sevi, un tā ir lieliski piemērota unikāla pasaules skatījuma fiksēšanai.
16,2 megapikseļu DX formāta CMOS attēla sensors: nodrošina reālistiskus attēlus ar košām krāsām, samazinātu trokšņu līmeni un vienmērīgām toņu pārejām.

Augsts ISO (100-6400) gaismas jutība — manuāli paplašināms līdz vērtībai 25 600, izmantojot iestatījumu Hi2. Nodrošina lielāku aizvara ātrumu, lai iegūtu sīki detalizētus attēlus ar minimālu trokšņu līmeni, uzņemot objektus, kas ātri kustas, vai uzņemot attēlus vājā apgaismojumā. Ir pieejams iestatījums Auto ISO (Automātiska ISO jutība).

EXPEED 2 attēlu apstrādes programma: optimizē kameras tehnoloģijas, nodrošinot izcilu sniegumu un augstākās kvalitātes attēlus.
7,5 cm (3 collas), 921 000 punktu maināma leņķa šķidro kristālu displejs ar plašu skatīšanas leņķi: nodrošina iespēju uzņemt attēlus jebkurā leņķī. Aprīkots ar atvēršanas mehānismu sānos, kas ļauj vienkārši uzņemt pašportretus vai izmantot trijkāji.
Lūdzu, autorizējies, lai skatītu vairāk informācijas vai pieteiktos Pērlei!

Komentāri

Komentāru pievienošana ir slēgta.

Pērle patīk

 
 
 
 

Citas Pērles no šī pārdevēja

Līdzīgas pērles

Skatīt vairāk