Dvīņu rati - Baby Monster Easy Twin 2 € 220.00 € 700.00

Pievienots15. janvāris, 10:50
Skatījumi64
KrāsaMelna, Zila
StāvoklisLietots, lieliskā stāvoklī
Pārdodu mūsu neaizstājamos sabiedrotos jau kopš dzimšanas: dvīņu ratus Easy Twin Baby Monsters. Ražoti Spānijā.
Bērni dzima martā tā kā kulbas nemaz nevajadzēja - izmantoju tikai siltos maisus (pirku atsevišķi) un pēc tam ar kombinezoniem.

Ļoti labā vizuālā un tehniskā stāvoklī - viss izmazgāts, tīrs, pleķu nekur nav (visas mīkstās detaļas var noņemt un izmazgāt).

Lielajiem riteņiem nomainīti gultņi pēc 2 gadu lietošanas (grūti bija nostāvēt mierā pēc dvīņu grūtniecības tad nu mēs jau no pašas mazotnes visur kur braucām, gājām, pat pāris reizes pa labu asfaltu esmu skrējusi :) ).

Ļoti ērti stumjas. Pārsvarā varu izmantot tikai vienu roku, jo priekšējie rati rotējas viegli pa 360 grādiem. Var uzstādīt 3 dažādas pozīcijas,.
Rokturi var pārvietot vairākās pozīcijās.

Ratus viegli salocīt un tie ir kompakti. Pašreiz ir Opel Mokka un pirms tam bija Citroen C4 - abās mašīnās viegli bija salocītus ielikt pat nenoņemot lielos riteņus. Aizmigurējos riteņus vienkārši noņemt, ja vajag, lai rati ir vēl kompaktāki.

Šeit ir pāris video no YouTube, kur var redzēt, cik vienkārši ir tos salikt, attaisīt (var ar vienu roku, ja bērns ir uz rokām un nav brīvas rokas) utt. Varu atsūtīt papildus bildes, ja gadījumā nepieciešams.
www.youtube.com
www.youtube.com (poļu valodā, bet tas netraucē tīri vizuāli saprast, kādi ir rati).

Komplektā nāk: rati ar sēžamo daļu un lielu apakšējo grozu iepirkumiem, lietus plēve, kas pilnībā nosedz ratus un priekšējā barjera, kuru pirku atsevišķi, kad bērni jau bija tādā vecumā, kad gribas kāpt jau ārā pašiem.

Salocītu ratu Izmēri: 87 x 28 x 65 (cm)
Ratu platums: 77 cm
Riteņu izmērs: 17.5 cm / 25 cm
Riteņu tips: Silikons:

Esam paspējuši pa šiem 2 gadiem arī 5 reizes lidot (katru reizi ar pārsēšanos) un rati vienmēr atnākuši līdz gala mērķim bez bojājumiem.
Lūdzu, autorizējies, lai skatītu vairāk informācijas vai pieteiktos Pērlei!

Komentāri

Komentāru pievienošana ir slēgta.

Pērle patīk

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Citas Pērles no šī pārdevēja

Skatīt vairāk

Līdzīgas pērles