Pašu izgaravota bērnu gulta 24 € 150.00 € 500.00

Pievienots9. maijs, 11:55
Skatījumi330
KrāsaBēša
StāvoklisLietots, iespējami trūkumi
Pienācis laiks šķirties no pašu projektētas (lielā mērā arī pašu izgatavotas) bērnu gultiņas, kas vienlaicīgi bija arī mans diplomdarbs ❤️

📐 Izmērs: gulta paredzēta 70 x 140 cm lielam matracim. Bērnam no dzimšanas līdz 5-7 gadiem (atkarībā no bērna auguma). Pašas gultas aptuvenie izmēri: 80 x 150 x 100.

🛌 Materiāls: Pamatkonstrukcija – beicēts saplāksnis; masīvkoks – osis ar speciāli izceltu faktūru (reljefu), kas ir ļoti patīkama uz tausti; dažas detaļas – finierēts saplāksnis.

🖌 Pārklājums: Beice un pusmatēta laka uz ūdens bāzes. Abi līdzekļi speciāli paredzēti bērnu rotaļlietu un mēbeļu apstrādei. Gultiņa ļoti stabila, līdz ar to diezgan smaga.

💡 Galvenais ko vēlējos panākt ar šo projektu ir bērna vēlēšanos gulēt savā gultiņā un uzturēties tajā nomodā. Tā radīsies ideja izmantot gultas sānu malas rotaļu aktivitātēm.

❤️ Komplektā ar gultu nāk divas pamatrotaļas un stiprinājumi, ar kuru palīdzību var piestiprināt arī citas rotaļas:
⚖️ “Sviru svari - piramīda” - piestiprinot pie gultas malas tā ir līdzsvara rotaļa; uz vertikālas virsmas - var izmantot kā piramīdu. Vēl jo vairāk rotaļājoties bērns apgūst krāsas un formas, mācās salīdzināt, atšķirt, skaitīt u.tml.
🚧 “ceļa posmi” – mainot ceļu posmu slīpumu (kas darās ļoti viegli, nevajag neko katru reizi pārskrūvēt) bērns attīsta koordināciju, mācās līdzsvaru, izprot saistības slīpums-ātrums. Šī rotaļa bija visiecīnītākā. Ceļaposmu var izmantot kā planšetes turētāju (lai bērns sēžot gultā var skatīties multenes vai klausīties audio pasakas).

🏀 Attēlā var redzēt arī “basketbola grozu” dažāda izmēra bumbu un citu priekšmetu mešanai – tas arī nāks līdzi, ja atradīsies (visdrīzāk, ka atradīsies, vienīgi bumba gan tika aiznesta jau izstādes laikā 😁)

Rotaļas var stiprināt pie jebkuras malas, iekšpusē un ārpusē. Attēlā redzamo ksilofonu plānojam atstāt sev – tam ir īpaša vērtība 🧡

Gultas sānu malu var daļēji noņemt nost (abās pusēs), tas sniedz iespēju bērnam patstāvīgi kāpt iekšā un ārā, savukārt guļot tajā bērnam gandrīz nav iespējams izkrist ārā (daudz drošāk, nekā kad nemās nost visa mala, vai tiek pielikta zema, simboliska maliņa). Tas ir īpaši svarīgi ja Jūsu bērns guļ nemierīgi.

❗️Nepilnības:
▪️ Nav matracis, tā kā mums tas bija pagaidu variants, bijām izmantojuši pašu izgatavoto matraci no porolona (varam iedot līdzi);
▪️ Ir tehniskas nepilnības un nepabeigtas lietiņas, piemēram, matrača augstumu nevar mainīt, bet bija paredzēts; zem matrača karkasa ir nodalījums gultas veļas un rotaļu uzglabāšanai, tur derētu piemeklēt pareizās eņģes lai būtu ērti izmantot ikdienā. Katrā gadījumā, ja vīrietim ir brīvais laiks, vēlme un minimālās zināšanas galdniecības jomā, esošo konstrukciju var novest līdz perfektumam. Bet arī esošā stāvoklī gultiņa pilda savas funkcijas.

Gultiņa ir izjaukta.

📍 Atrodas Ogres centrā;
🚙 Reizēm dodamies uz Jūrmalu, Rīgu un Lielvārdes pusi. Varam vienoties par piegādi.
Lūdzu, autorizējies, lai skatītu vairāk informācijas vai pieteiktos Pērlei!

Ieteikt

2 komentāri

ania
Lai arī gultiņa man nav nepieciešama, vēlos izteikt komplimentu - lieliska ideja un dizains. Un būtu vērts šo ideju attīstīt, atšķiras no tirgus piedāvājuma. Bravo!👌🥁👏

Pērle patīk

 
 
 
 
 
 
 
 

Citas Pērles no šī pārdevēja

Skatīt vairāk

Līdzīgas pērles

Skatīt vairāk