Thermofocus Art.01500A3 bezkontakta infrasarkanais divstaru termometrs 6 in 1 9 € 25.00 € 47.00

Pievienots13. jūlijs, 15:40
Skatījumi36
KrāsaBalta
StāvoklisLietots, lieliskā stāvoklī
Praktiski jauns Thermofocus Art.01500A3 bezkontakta infrasarkanais divstaru termometrs 6 in 1. Lietots vien dazas reizes, mērot istabas temperatūru un ūdens temperatūru zīdaiņa vannina. Vāciņam kaut kur skrūvīte izkritusi, bet tas tāpat turas uzliekot.

Thermofocus termometrs, nepieskaroties ādai, ļauj izmērīt bērna/pieauguša cilvēka, kā arī istabas, priekšmetu, šķidrumu un citu virsmu temperatūru.
Termometrs paredzēts mērījumiem uz pieres vidus vai atsevišķos gadījumos uz acs plakstiņa.
Piemērots lietošanai visai ģimenei.

Thermofocus termometrs ir pirmais bezkontakta termometrs pasaulē un vienīgais, kas aprīkots ar unikālu un patentētu mērķa LED sistēmu, kas ar divu staru palīdzību nosaka pareizu attālumu starp termometru un mērījuma vietu mērījuma veikšanai. Jo precīzāks ir attālums starp termometru un objektu, jo precīzāks ir mērījuma rādījums.

Termometriem, mainoties apkārtējās vides temperatūrai, nepieciešams patstāvīgi adaptēties. Thermofocus termometrs ir vienīgais termometrs pasaulē, kas ir aprīkots ar unikālu patentētu automātisku ātrās kalibrēšanas sistēmu, kas stabilizē termometra temperatūru, pielāgojot to reālai telpas temperatūrai, kurā tiks veikts mērījums. Termometra kalibrēšana nodrošina ļoti precīzus ķermeņa temperatūras mērījumus.
Automātiskā Ātrā Kalibrēšanas Sistēma (Automatic Quick Calibration System - AQCS): nepieskaroties termometram, nogaidiet, kamēr atpakaļskaitīšanas taimeris pabeidz savu darbu un automātiskā ātrā kalibrēšana tiek pabeigta. Atpakaļskaitīšana turpinās darboties tik ilgi, kamēr tiek konstatētas temperatūras atšķirības (piemēram, ja termometrs tiek pārvietots). Jūs varat veikt mērījumu pirms atpakaļskaitīšana ir sākusi darboties, taču ņemiet vērā to, ka šajā gadījumā precizitāte netiek garantēta, it īpaši tad, ja temperatūra telpā ir pieaugusi.
Precīzs, ātrs, drošs, vienkāršs lietošanā, bez skaņas signāla. Atmiņas funkcija, kas ļauj saglabāt pēdējos 9 mērījumus.
Glabājiet to tīrā, sausā vietā, ieteicams temperatūrā no +16 līdz +40°C.
Nepieciešamas 4xAAA baterijas.
Sertificēts kā II klases medicīnas ierīce, klīniski testēts, atbilst attiecīgajiem standartiem, direktīvai 93/42/EEK.

Ražotājvalsts: Itālija.

Plašāka info: www.babystore.lv
Lūdzu, autorizējies, lai skatītu vairāk informācijas vai pieteiktos Pērlei!

Ieteikt

Komentāri

Pērle patīk

 
 
 
 
 
 
 

Citas Pērles no šī pārdevēja

Skatīt vairāk

Līdzīgas pērles

2 pieteikumi
  • 3

€ 18.00

Svari

Skatīt vairāk