Superpērles

Dārza mēbeles pagalma labiekārtošanai

Labiekārtojot mājas pagalmu vai balkonu, svarīgi padomāt ne tikai par dārzu un stādiem siltumnīcai, bet arī par vietu, kur laiski atpūsties un baudīt siltās vasaras dienas. Tam noder dažādas dārza mēbeles, ar kurām iekārtot vasaras pusdienu vai atpūtas stūrīti. Sāc ar plāna izstrādi, kur un kādas mēbeles vēlies novietot. Izvēloties mēbeles, pievērs uzmanību to materiālam, izmēram un krāsai. Kādas dārza mēbeles izvēlēties, lasi tālāk!

Dārza krēsli un soli

Pat ja vieta pagalmā ir pavisam nedaudz, dārza krēsls ir mēbele, kas noder ikvienam. Lai izvēlētos piemērotāko krēslu skaitu, ņem vērā ģimenes locekļu skaitu un to, cik bieži rīko viesības. Ja ik nedēļas nogali uzņem ciemiņus, vērts iegādāties papildu krēslus, kur viesiem sēdēt. Dārza krēslu piedāvājums sniedzas no vienkāršiem metāla krēsliem līdz pat lieliem, mīkstiem atpūtas groziem. Noderīgs var būt arī zvilnis, ko var pārveidot no parasta krēsla par atpūtas vietiņu.

Šūpuļkrēsli

Vasaras sajūtas un atmiņas radām mēs paši. Šūpuļkrēsls ir vieta, kurā baudīt silto pēcpusdienu un vasaru ābeles ēnā, lasot grāmatu vai ēdot nupat dārzā salasītas ogas. Bērnu lielākais prieks ir šūpuļtīkli, kuros ielīst un paslēpties. Ja iespējams, tos var piestiprināt pie koka. Stabilāka izvēle būs šūpuļtīkls ar metāla vai koka rāmi, ko var novietot jebkurā vietā dārzā. 

Galdi 

Dārza galdi ir galvenā vieta, kur notiek visa rosība. Padomā par atbilstoša izmēra galdu, lai visiem ir vieta, kur nolikt savu šķīvi. Noderīgi var būt izvelkami un saliekami galdi, kas ikdienā neaizņem tik daudz vietu. Vērts padomāt par galda materiālu. Koka galdi atbilstoši jākopj, lai tie kalpotu vairākas sezonas. Plastmasas un metāla galdu kopšana ir viegla. Stikla galdi ir skaisti un ērti kopjami. 

Nojumes

Dārza nojumes ir lielisks papildinājums, kas noder vējainās, lietainās vai īpaši karstās dienās. Tā ir vieta, kur patverties un baudīt vasaru jebkuros laikapstākļos. Izvēloties nojumi, pievērs uzmanību stiprinājuma veidam un nojumes materiālam. Nojumes ir noderīgas ne tikai ikdienā, bet arī rīkojot dažādus pasākumus.

Dārza mēbeļu komplekti

Ātrs un ērts risinājums ir mēbeļu komplekti, kuros visas mēbeles ir no viena materiāla un līdzīgā tonī. Līdz ar to izpaliek plānošana un ilga līdzīgu mēbeļu meklēšana. Gatavajos komplektos visbiežāk ir dārza galdi un krēsli, taču reizēm klāt pievienotas arī nojumes un citi aksesuāri. 

Atceries padomāt arī par spilveniem un paliktņiem, lai krēslos var ērti sēdēt visa vakara garumā. Ja āra mēbeles atrodas brīvā dabā bez nojumes, praktiska izvēle būs audums, kas atgrūž mitrumu. Spilvenus būs vieglāk kopt, kā arī izpaliks raizes par izlietu dzērienu vai ogu traipiem.

Andelemandele.lv dārza mēbeles pieejamas plašā klāstā. Sākot no dārza krēsliem, galdiem un zviļņiem līdz pat nojumēm un lapenēm. Tas viss noder ne tikai mājas pagalma labiekārtošanai, bet arī dzīvokļa balkonam, kur baudīt rīta kafiju vai pusdienu maltīti. Izmanto meklēšanas filtrus, lai ātrāk varētu atrast nepieciešamo. Lai izdodas iekārtot vēlamo atpūtas stūrīti savā pagalmā!


 

Skatīt vairāk