Superpērles

Trenči Tavā garderobē

Klasiska piegriezuma trencis brūnā, bēšā vai melnā krāsā ir ar ilgtermiņa vērtību un lieliski iederēsies arī kapsulas garderobē, kas pēdējos gados ieguvusi plašu atzinību. Mazāk ir vairāk – pietiek vien ar dažiem pamata apģērba elementiem, lai tos veiksmīgi sakombinētu un radītu dažādus tēlus. Trenči ir plāni, vienkārši un klasiski pavasara mēteļi, kas piestāv jebkurai ķermeņa formai. Ar siltāku džemperi un šalli velc to vēsākā laikā. Kad ārā paliek siltāks, velc to vienu pašu virs kleitas. Uzzini vēl variantus, kā ieviest trenci savā ikdienas garderobē.

Ikdienas situācijās

Sākoties siltākam laikam, arvien vairāk uz ielām pamanāmi sieviešu trenči, kas izskatās eleganti un skaisti. Tos var vilkt virs kleitas vai svārkiem. Kamēr gaiss vēl ir vēss, kājās velc zeķubikses un zābakus. Tāpat vari kājās vilkt kurpes vai augstpapēžu apavus, piešķirot savam koptēlam burvīgu akcentu. 

Trenči ļoti labi kombinējami arī ar džinsa vai auduma biksēm. Vēsākās dienās neaizmirsti šalli un cepuri, siltākā laikā vari papildināt tēlu ar gaisīgu lakatu un platmali. Arī vasaras laikā trenci vari vilkt gan pa dienu ikdienas gaitās, gan vakarā, dodoties uz koncertu vai festivālu.
 

Trencis ceļojuma laikā

Dodoties ceļojumā, bieži vien ir grūti izlemt, ko no apģērba ņemt līdzi. Ja ceļosi pa Eiropu un galamērķī būs līdzīgi laikapstākļi kā Latvijas pavasarī vai rudenī, trencis Tev noteikti noderēs. Lai nepaņemtu neko lieku, taču līdzi būtu viss nepieciešamais, trencis pavasarim ir ideāls variants. 

Tas neaizņem daudz vietu, vari to vilkt ar dažāda stila apģērbu un Tev būs ērti, silti un izskatīsies stilīgi. Liec somā līdzi arī kādu džemperi vai šalli, ko uzvilkt, ja laiks paliek aukstāks.

 

Fotosesijā vai kādā īpašā notikumā

Ja plāno fotosesiju, bet īsti nezini, ko vilkt, tad zini – trenči izskatīsies satriecoši gan studijā, gan pilsētvidē, gan dabā. Pievieno akcentam lakatu, gaumīgu cepuri un apavus. Trenči sievietēm liek justies sievišķīgi, pateicoties to piegriezumam un jostiņai. Vari to atstāt arī atvērtu, ja vēlies radīt brīvāku un nepiespiestāku gaisotni. 

Elegants trencis lieliski iederēsies arī kādā īpašā notikumā – svētkos vai pat kāzās. Ja ārā laiks nelutina, bet jāizskatās labi, tad virs svētku tērpa droši velc trenci, lai pasargātu tērpu, saglabātu siltumu un izskatītos nevainojami. Parūpējies arī par piemērotiem aksesuāriem.

 

Atrodi sev piemērotāko

Ja esi nolēmusi, ka arī Tavā garderobē trenči iederēsies un vēlies tos ieviest, rūpīgi izdomā, kāda piegriezuma un krāsas trencis būs piemērotākais. Andelemandele.lv atradīsi visu, ko sirds kāro. Izmanto filtrus, lai atlasītu dažādus parametrus un vien dažu sekunžu laikā atrastu visus piedāvājumus, kas atbilst Tavām prasībām.

Klasiskie modeļi būs aktuāli vienmēr un noderēs dažādās dzīves situācijās. Ja dod priekšroku īpašiem un unikāliem apģērbiem, izvēlēties košas krāsas vai interesantāka materiāla un tekstūras modeli. Lai izdodas atrast savu īsto trenci!
 

Skatīt vairāk