Andelemandele x DPD = 1,85 EUR

Hei, hei!
Forši jaunumi – esam uzsākuši sadarbību ar šarmanto DPD, kas jebkura izmēra* paciņu nosūtīs zibenīgā ātrumā par 1,85 EUR!

Kods iegādājams rezervējot vai pārdodot Pērli andelemandele.lv.

Sev tuvāko DPD Pickup punktu meklē šeit.

* Piedāvājums neattiecas uz kurjeru pakalpojumiem.

** Tu vēl joprojām vari izmantot arī Latvijas Pasta pakomāta kodu iegādi.

93 komentāri

DPD Latvija
Labdien! Andelē nopērkamais DPD kods ir derīgs tikai sūtījumiem DPD Pickup tīklā. Diemžēl skapīšu nodalījumu izmēri ir ierobežoti un tajos var ievietot XS, S, M un L izmēra pakas. L izmēra pakas izmēri ir 36x43x61.

Visas pakas, kuras ir lielākas par šo izmēru, var nosūtīt ar DPD kurjera palīdzību. eserviss.dpd.lv ievadiet pakas nosūtīšanas adresi un saņēmēja adresi, izvēlieties XL izmēra paku un nākamajā solī redzēsiet izmaksas pakas nosūtīšanai.
fadette
Sveiki! Nekad neesmu dpd izmantojusi, jo tuvumā nav paku skapja. Tagad pamanīju, ka ir paku bode. Vai no paku bodes arī var nosūtīt, vai tur var tikai saņemt? Augstāk instrukcijās minēti tikai paku skapji...
DPD Latvija
Sveiki, Elīna. Te Andelē nopirktos DPD sūtīšanas kodus var izmantot sūtījumiem DPD Pickup tīklā, kas sastāv gan no Paku Bodēm, gan Paku Skapjiem. Droši variet noformēt pavadlapu eserviss.dpd.lv un paku nodot sev tuvākajā Paku Bodē. Ja Jums rokas vēl kādi jautājumi, droši rakstiet mums, palīdzēsim ❤︎
DPD Latvija
Labdien, Sandra! Iegādātos kodus var redzēt gan pie pārdotās pērles, gan arī maciņā, sadaļā "Pasta Kodi". Prieks, ka pirmā pērle ir nosūtīta ar mūsu starpniecību un novēlam, lai vēl daudz skaistu pārdotu pērļu :)
odris
Kods ir, bet kad formēju pasūtījumu eserviss.dpd.lv, netiek piedāvāts man vèlamais pick up punkts,kas ir TC Domina!? Vai ir tikai noteikti pick up punkti,kuros var izmantot šo piedāvàjumu,nevis visos dpd automātos?
DPD Latvija
27. un 28. martā tehnisku iemeslu dēļ mūsu sistēma nedarbojās uz visiem 100%, tāpēc nebija iespējams izvēlēties visus pieejamos DPD Pickup punktus, kā arī, ievadot atlaižu kodu, sistēma uzrādīta kļūdas paziņojumu. Atvainojamies katram mūsu klientam, kas ar šo problēmu saskārās ❤ DPD komanda ir pilnībā atjaunojusi eserviss.dpd.lv darbību un nu ir iespējams izvēlēties visus mūsu 276 Pickup punktus, kā arī pavadlapu iegāde ar atlaižu kodiem ir pieejama.
elitag
Labvakar! Šodien nopirku 2 kodus un pie sūtījumā noformēšanas pašās beigās, kas uzspiedu “apmaksāt” parādās sistēmas kļūda: no Service account / Georouting error. (Ja kas - ir ekrānšāviņš).
gusiiik
Pirmo un PĒDĒJO reizi sasaistos ar šo DPD kodu izmantošanu.... Novilkt novilka naudu, bet kods neēsot derīgs😡 Vairs neizmantošu DPD! Sanāca man dubultā samaksāt! Forš biznesiņš😡😡
gusiiik
Paldies! Bet.... Negribu tērēt savu laiku un mēģināt pierādīt kaut ko....visu darīju pareizi! Samaksāju pie pakomāta un vairs nekad neizmantošu DPD....
DPD Latvija
Labdien, Gundega.
Vai variet, lūdzu, mums atsūtīt privātā ziņā nedaudz vairāk informācijas? Kur atlaižu kodu mēģinājāt ievadīt? Pavadlapu noformēt ar atlaižu kodu ir iespējams tikai mūsu digitālajā pašapkalpošanās portālā eserviss.dpd.lv.
Vēl iespējams, ka kodu ievadot, ir sajaukti kādi cipari vai burti, piemēram cipara 0 vietā ir uzrakstīts lielais burts O. Iesakām iegādāto kodu nokopēt un iekopēt atlaižu koda laukā.

Pievienotie foto

Pievienotās pērles