Cik ilgi aktīvs ir ievietotais sludinājums?

Sludinājums ir aktīvs 45 dienas. Pēc tam tas nonāk Tavā sludinājumu vēsturē, kur to ir iespēja atjaunot par attiecīgās kategorijas sludinājuma maksu.

Kādi sludinājumi tiek deaktivizēti no administrācijas puses?

Sludinājumu kategorijai neatbilstoši sludinājumi un komercsludinājumi.
Sludinājumu ievietošanas noteikumiem neatbilstoši noformēti sludinājumi.
Sludinājumi, kas sniedz nepatiesu informāciju.

 

Tāpat tiek izskatīts jebkurš sludinājums, par ko ir ziņojis kāds no portāla lietotājiem.

Jebkurš no Taviem dzēstajiem sludinājumiem nonāk Tavu sludinājumu arhīvā un jebkurā laikā Tev ir iespēja to izlabot atbilstoši noteikumiem un iesniegt atkārtoti.

Vai sludinājumu ievietošana ir par maksu?

Sludinājuma publicēšana ir maksas pakalpojums. Sludinājumu maksa atšķiras atkarībā no sludinājuma kategorijas. Kažoku sludinājumu ievietošanai būs dārgāka maksa nekā bērnu kleitiņas sludinājuma ievietošanai.

Vienā sludinājumā var ievietot tikai vienu konkrētu preci (izņemot sadaļu: " Izpārdodu! Komplekti!" kur norādām cenu par visu komplektu kopā.

Sludinājuma saturu publikācijas periodā mainīt nevar.

Kā es varu uzzināt katra sludinājuma ievietošanas maksu?

Tiklīdz sludinājuma pievienošanas procesā izvēlies kategoriju, kurā vēlies izvietot sludinājumu, redzēsi arī konkrētā sludinājuma maksu. Tā svārstās no 0.00 līdz  0,75 EUR par sludinājumu. Norēķini notiek ar Tava Virtuālā Maciņa starpniecību, kuru Tu pirms tam  caur i-banku vai bankas karti vari papildināt. Ir iespējama sludinājuma maksa ar SMS, nosūtot norādīto kodu. Ar SMS maciņš netiek papildināts, bet tiek apmaksāts katrs konkrētais sludinājums.

Uzmanību: Maksa ar SMS ir aptuveni 50% augstāka kā sludinājuma apmaksa ar maciņa starpniecību.

Vai Andelemandele.lv nodrošina arī norēķinu starp pircēju un pārdevēju?

andelemandele.lv ir sludinājumu izvietošanas platforma. Portāls nav finanšu operāciju starpnieks pārdošanas/pirkšanas darījumiem.

Reālais pirkšanas/pārdošanas darījums norisinās starp tiešo pircēju un pārdevēju, abām pusēm savstarpēji vienojoties par ērtāko preces iegādes un apmaksas veidu.

Vai Andelemandele.lv atbild par preču kvalitāti, pārdevēju godprātību?

Portāla administrācija neuzņemas un nevar uzņemties atbildību par trešo personu rīcību. Taču, lai mēģinātu izvairīties no krāpnieciskiem darījumiem, esam izveidojuši pārdevēju/pircēju reitingu sistēmu. Steidzamos gadījumos konfliktā iesaistītajām personām ir iespēja sazināties ar portāla administrāciju, kas iespēju robežās var iesaistīties konflikta risināšanā un negodprātīgās personas no portāla izslēgt.

Portāla administrācija Tevi laipni uzklausīs – droši raksti!