Hei, hei! Uzmanies no darījumiem, kuri tiek pārvirzīti ārpus portāla! Nedalies ar savu e-pasta adresi, lai veidotu sūtījumu. Vienmēr uzmanies no pircējiem, kuri lūdz ievadīt kartes, internetbankas datus vai PIN kodus.

Stokholmas diēta. Reālā pieredze.

Labdien. Jautājums tām lietotājām, kas ir šo uztura plānu mēģinājušas - cik ilgi ievērojāt šo plānu un, vai pēc tam kcal palielinājāt pakāpensiki (cik kcal nedēļā/mēnesī) un vai svaru izdevās noturēt arī pus gadu, gadu, divus pēc SD beigām?

Paldies par viedokli.

Lūdzu, negatīvos komentārus par šo plānu/diētu paturēsim pie sevis. :)

Jautājums tiešām par reālo pieredzi.
agilee
Reālā pieredze draudzenei . Malacis , visu iztur un notur , jau ntajā līmenī . Slaida , - es teiktu , ka bišķi jau par daudz slaida .
Tā ir dzīves norma un ir jāpieņem , ka tā tas ir katru dienu . Nav nekas neiespējams , bet ja bērniem gatavo ēst un vīram - tad , protams , grūtāk.
Par sevi - domāju , sākšu , nu tik būs.
Bija ...divas dienas . Nevarēju izsekot līdz nodrošinājumam ledusskapī.
Otra lieta - pusgadu , man vilka nost naudu no konta , jo nebiju pamanījusi , ka ar pirmo maksājumu noslēdzu tādu kā līgumu , kurā ir punkts , ka katru mēnesi es viņiem maksāju.. Nu tā. Bet noteikti iesaku , jo tur vismaz nav jārij kapsulas utml

Lai izdodas !!! Arī pati gribu saņemties :)
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.