Par matiem

Padalieties, lūdzu, ar pieredzi kurš taisīja matu laminēšanu, keratīna vai nanoplastikas matu iztaisnošanu. Kas patīka, kas nē? Un par meistarītem. Paldies. 🙂
best pērles
taisiju matu keratina taisnosanu, rezultats pirmaja diena skaists un mati gludi zidaini skaisti nu tas 3 dienas pirmas kad nemazga galvu kad izmazga protams ar vinu firmas sampunu vai vismaz dargo sampunu bez sulfatiem saliem un visam tadam lietam mati itka ir taisni bet tapat galini pukojas un neteiktu ka baigi skaisti un apmierinosi par tadu summu kad rezultats iziet tad mati krit ara drausmigi! laminesana ar labi ja paris dienas turas nanoplastiku neesmu veikusi
Dzēsts lietotājs
Saviem matiem taisīju nanoplastiku lashviii studijā. Tikko pēc uztaisīšanas mati bija ‘wow’. Perfekti taisni, spīdīgi. Pie viņiem iegādājos arī matu šampūnu un masku, kas speciāli paredzēti šāda veida procedūrai. Pēc izmazgāšanas sapratu, ka efekts nebūs tāds, kādu gaidīju. Protams, izžāvējot matus ar fēnu viņi ir praktiski taisni (neskaitot pašus galiņus, kas tomēr mēdz lokoties), taču neko vairāk arī nevajadzetu sagaidīt. Mati tāpat mēdz pūkoties, spīdums aizgāja jau ar pirmo mazgāšanas reizi. Saprotu, ka tas nedaudz atšķiras no keratīna, jo cik man skaidroja, nanoplastiku veic tikai veseliem matiem un tos matus ne ar kādàm vielām neaizpildīs, tāpēc papildus spīdumu nesagaidīt.
Par procedūru samaksāju 60€ (uz to brīdi bija akcija). Neteiktu, ka nožēloju, jo tomēr lielākoties taisni ir, bet otru reizi arī vairs netaisītu. Jo, ja tā padomāt, efekts ir tikai žàvejot matus ar fēnu un man liekas, ka tikpat labi tad matus var taisnot ar taisnotāju un tāds pats rezultāts vien būs. Bet tas ir tikai mans viedoklis :) Lai izdodas atrast labāko variantu sev!
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.