Hei, hei! Uzmanies no darījumiem, kuri tiek pārvirzīti ārpus portāla! Nedalies ar savu e-pasta adresi, lai veidotu sūtījumu. Vienmēr uzmanies no pircējiem, kuri lūdz ievadīt kartes, internetbankas datus vai PIN kodus.

Jauni Salamon X Braze Mid GTX pārgājiena apavi

48 € 135 €
Lūdzu, autorizējies, lai skatītu vairāk informācijas vai pieteiktos pērlei!
Zīmols Salamon
Krāsa Melna, Pelēka
Stāvoklis Jauns
Izmērs 37
Materiāls Cits
Pievienots 3. aprīlis, 20:38106
Lūdzu, autorizējies, lai skatītu vairāk informācijas vai pieteiktos pērlei!

Tiek pārdoti jauni pārgājiena/brīvā laika apavi no kvalitatīvā un ērtā apavu zīmola Salamon, kas ir specializējies tieši tūrisma un aktīvās atpūtas apavu ražošanā. Salomon X Braze Mid GTX pārgājienu apavi ir izstrādāti, lai piedāvātu komfortu un aizsardzību āra piedzīvojumiem! Gore-Tex membrāna nodrošina sausas kājas no iekšpuses un elpojošu ūdens aizsardzību slapjā laikā! Šajos apavos ir redzama arī All-Terrain Contragrip® zole, kas garantē saķeri ar slapjām vai slidenām vietām, savukārt EnergyCell starpzole absorbē triecienus. Sintētiska augšēja konstrukcija, kas nodrošina ūdens un traipu noturību. Apavos ir izmantota OrthoLite iekšējā zole, kas piedāvā lielisku amortizāciju, mīkstinot triecienus un mazinot nogurumu.
Advanced Chassis™ - tehnoloģija tiek izmantota, lai nodrošinātu stabilitāti un atbalstu, ļaujot jums pārvietoties pa dažādām teritorijām ar drošību. Contagrip ārējā zole - nodrošina labu saķeri un noturību dažādās teritorijās. Apavi nav lietoti, jo ir par mazu. Ražotāja izmērs norādīts 38 2/3. Iekšpēda 24. Taču reāli tas labi derēs 37.izmēram. Bez kastes. Atrodas Galerijas Rīga rajonā.

Pērle patīk (8)

saule piedāvā

Līdzīgās Pērles

1 pieteikums
13.50 € 17
  • 38
1 pieteikums
60 € 19
  • 37
8 €
  • 37
1 pieteikums Rezervēts
5 €15 € 5
  • 37
30 €134.90 € 6
  • 39