Shiseido

28 €
Lūdzu, autorizējies, lai skatītu vairāk informācijas vai pieteiktos pērlei!
Zīmols Shiseido
Stāvoklis Jauns
Pievienots 12. maijs, 12:51601
Lūdzu, autorizējies, lai skatītu vairāk informācijas vai pieteiktos pērlei!

Shiseido Vital Perfection Uplifting and Firming Cream 15ml
Ādas kopšana ar liftinga efektu. Atmodiniet savas ādas potenciālu ar ReNeura Technology++™ un KURENAI-TruLift kompleksu. Šis zīdainais, izsmalcinātais krēms iedarbojas uz redzamām āda novecošanas pazīmēm: elastības zudumu, krunciņām un pigmentāciju. Dziļa mitrināšana tvirtākai, elastīgākai, vienmērīgākai un starojošākai ādai.
Shiseido Treatment Softener 30ml
Mīkstiniet ādu ar Shiseido Treatment mīkstinātāju. Sajaukums starp serumu un mitrinātāju. Darbojas lai rehidrētu ādu un uzlabotu tekstūru. Viegla, bet bagātīga, procedūra bez piepūles iesūcas ādā, uzlabo sejas krāsu un noņem lieko sebumu. Piesātināta ar zīmolam raksturīgo japāņu maisījumu, formula izmanto Hamamelis ekstraktu, lai nodrošinātu ādu ar antioksidantu aizsardzību, pasargājot ādu no kaitīgiem vides agresoriem. Vienlaikus Lempuyang un Serine Extracts cenšas padarīt skaidrāku sejas krāsu, atklājot vienmērīgāku toni un tekstūru, savukārt Yomogi Extract darbojas, lai atjaunotu mirdzumu. Sasniedziet vienmērīgāku sejas krāsu ar šo novatorisko formulu.
Shiseido Clarifying Cleansing Foam  15ml
Šīs putas maigi notīra ādu, ilgāk uztur to mitrinātu un saglabā ādas dabisko aizsargspēju. Absorbējot tauku sekrētu un atbrīvojot no atmirušajām šūnām, palīdz atgūt starojošu ādu. Baltie māli absorbē atlikušos ādas sārņus un atmirušās šūnas, bet Mikro Baltais pūderis notīra atmirušās šūnas, atklājot mirdzošu ādu.Aizsargā ādu no oksidatīviem faktoriem un atstāj to maigu, mirdzošu un svaigu. 

Pērle patīk (58)

Līdzīgās Pērles

1 pieteikums
32 €82 € 27
7 pieteikumi
6.30 € 92
1 pieteikums
6 €10 € 16
1 pieteikums Pārdots
55 €141 € 43
2 pieteikumi
120 €250 € 12
1 pieteikums
77 €105 € 31