Meitenes, kādas jums ir vasaras smaržas? 😍

Meitenes, padalieties lūdzu kādas ir jūsu iecienītākās smaržas ar svaigu ziedu augļu aromātu vasarai? 😍💐🙏🏼
Gribu kaut ko svaigu, pievilcīgu, bet ne pārāk saldu un ne tādu kas līdzīgs gaisa atsvaidzinātajam! 😂 Man ļoti patīk daudzi Victoria's Secret aromāti, bet diemžēl tie nav noturīgi.

! P. S. Šis ir jautājums par jūsu smaržām, kuras jūs personīgi lietojat . 😉 Lūdzu nepiedāvāt smaržas, kuras izplatāt vai gribat pārdot.

Publicēju šo jautājumu šī sadaļa, jo tā ir visaktīvākā. 😉
livelaughlove
Man arī patīk Marc Jacobs, bet mazliet citi aromāti.. + Diors un Karl Lagerfeld arī ir manā kolekcijā jau gadiem, pat nezinu cik flakonus esmu jau izlietojusi. Citi, piem. Chanel chance, burbery un killan mainās pēc noskaņojuma..
deby
Divas pēdējās vasaras manas vasaras smaržas bija Daisy Eau So Fresh Marc Jacobs:
Daisy Eau So Fresh by Marc Jacobs is a Floral Fruity fragrance for women. Daisy Eau So Fresh was launched in 2011. Top notes are grapefruit, green notes, raspberry and pear; middle notes are jasmine, rose, violet, litchi and apple blossom; base notes are musk, virginia cedar and plum.
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.