• 14. oktobris, 2021, 10:36
  • Ieteikumi
  • Līva Jaunozola

Jaunums Andelēmandelē - "Mani Sūtījumi" + Sūti PĒRLI ar Omniva - BEZ MAKSAS!

Hei, hei!
Jau pamanīji, ka šobrīd paciņu sūtīšana ir kļuvusi superērta - visu vari noformēt andelemandele.lv platformā un vari sekot līdzi sūtījuma statusam.

Ar prieku uzņemam mūsu pakomātu pulkā OMNIVA, kas dāvina Tev SUPERDĀVANU – paciņu izsūtīšanu BEZ MAKSAS!

Jā Jā - Tu nepārlasījies - paciņu sūtīšana Andelēmandelē ar OMNIVA BEZ MAKSAS no 14.10-17:10!

Lai Tavām Pērlēm skaists ceļš uz jaunajā mājām :)

Tava Andelemandele

98 komentāri

4ita87
Скажите пожалусто как я магу вернуть деньги за омниву каторую неотправила. Посылка небыла отправлена попречине молодой человек по ошибке закрыл маю ечейку. ? Писала заявление в омнива ани сказали што надо к вам оброщаться так как вы получили платеж.
Maziņá Knīpa
Noformējot sūtījumu andele, lejā uzraksts viens izmērs visiem. Bet tiko noformēju dpd sūtījumu, viss oki kodiņš ir bet izmēru nepiedāvā. Aizgājot pie dpd pacomāta ar izmēru izvēlēties nepiedāvā, atvērās mazais nodalījums. VAI KĀDAI IR SAVĀDĀK, KO NEPAREIZI DARĪJU?
helene.villy
Esmu tirgotājs un divu lielu pārtikas preču izplatīšanas noliktavu īpašnieks, kā arī man ir īpašs īstermiņa un ilgtermiņa kredītkapitāls no 1200 līdz 48 000 eiro jebkuram nopietnam cilvēkam, kurš vēlas šo naudas aizdevumu. patēriņam, īrei , nekustamais īpašums, veselības apdrošināšana, Auto, laulība, ceļojumi, šķiršanās, pārvākšanās, nekustamā īpašuma vai auto īre, apmaksāts rēķins, ģimenes pabalsti, skaidra nauda, ​​dārza darbi, mājasdarbi, darbnīcas izveide, bizness, gatavošanās jaunajai māmiņai, grūtniecība vai skola.
Bankas aizsargātās personas savus naudas aizdevuma pieteikumus var iesniegt arī tiešsaistē.

Lai pieteiktos šai konkrētajai palīdzībai naudas aizdevumā, jums ir jānosūta vēstule, kurā pēc iespējas vairāk jānorāda šī naudas aizdevuma mērķis, tālāk norādot dažas no šīm atsaucēm:

Vārds:
Vārds:
Dzimšanas datums:
Dzimšanas vieta:
Iela:
Pasta indekss:
Pilsēta:
Novads:
Nodaļa:
Valsts:
Darbs:
Atmaksas veids:
Ikmēneša ieraksts:
Aizdevuma summa:
Paredzamais naudas aizdevuma ražotājs
Aizdevuma mērķis:

nosūtiet e-pastu ar naudas aizdevuma pieprasījumu, izmantojot manu personīgo kontaktpersonu: helevilly@gmail.com

Sazinieties ar mani ātrāk personīgi, izmantojot VIBER: +33 78 09 33 170

Atbildes laiks un tūlītēja. Šis ir ļoti ātrs naudas aizdevums. naudas pieejamība bankas kontā vai kredītkartē. Valsts atļauta tikai Latvijā, Francijā, Beļģijā.

viedoklis:

Pateicoties jūsu man no 2003. gada līdz šodienai izrādītajai uzticībai, HÉLÈNE VILLY kundze ir ar civillikumu apstiprināta un pilnvarota sniegt naudu fiziskām un juridiskām personām LATVIJĀ, FRANCIJĀ, BEĻĢIJĀ.


kundze HÉLÈNE VILLYNaudas aizdevumi tiešsaistē
Dzēsts lietotājs
Izmantoju DPD sūtijuma nosūtīšanai, 3 dienas centos paciņi ievietot pakomātā, bet DPD pakomats uzrādija, ka kods nav derīgs :D Tā nu nācās maksāt tur pat uz vietas vēlreiz par to pāšu paciņu, jo ceturto dienu braukt uz pakomātu , jau nu galīgi nav izdevīgi! Noteikti DPD neizmantošu nākotnē , padomajiet pirms formējat sūtijumu ar DPD!
ngee
Jautājums par sūtīšanu. Es citreiz pērku pērli ne sev, bet piem., mammai, vai māsai un tieši tā pat dara citas meitenes. Bet sanāk, ka nosūtīt pērli var tikai tam cilvēkam, kurš pie tās pieteicies?! Es nevaru, piem.: Piesakās meitene Olga, bet preci grib mammai un par preci samaksā viņas mamma. Jāsūta ir mammai uz citu pilsētu un adresi. Kā rīkoties tad?! Jo Andele piedāvā formēt Olgai, un tel. jau reģistrēts un mainīt to nevar.
upiite _
Ja kāds ir pieteicies Tavai Pērlei Tu pati vari noformēt preces pieteikumā viņai sūtījumu un ievadīt visus datus par saņēmēju manuāli ( Pajautā kur nosūtīt un saņēmēja tel ).

Otrs, meitene Olga, lai sūta Tev jau sagatavotu sūtījuma pieteikumu ( kurā viņa pati norāda, uz kuru pakomātu un kādam tel. nosūtīt paciņu).

..." un tel. jau reģistrēts un mainīt to nevar." Sanāk, ka Tu nevari mainīt, bet es kā pircēja varēju labot visus savus datus, pirms sūtīju sava vēlamā pakomāta info pārdevējam.

Pievienotie foto

Pievienotās pērles