Hei, hei! Uzmanies no darījumiem, kuri tiek pārvirzīti ārpus portāla! Nedalies ar savu e-pasta adresi, lai veidotu sūtījumu. Vienmēr uzmanies no pircējiem, kuri lūdz ievadīt kartes, internetbankas datus vai PIN kodus.

Sadaļa

Calvin Klein

  • 25588 sekotāji

Calvin Klein – drosmes, progresivitātes un pavedinoša minimālisma kokteilis

Uz pasaules nav neviena ar modi un stilu kaut vismazākajā mērā saistīta cilvēka, kurš nekad nebūtu dzirdējis šo vārdu salikumu. Un ne velti. Calvin Klein ir globāls dzīves stila zīmols, kas spilgti parāda drosmīgus, progresīvus ideālus un pavedinošu, nereti minimālistisku estētiku. Viņu mērķis – saviļņot un iedvesmot CK auditoriju, izmantojot provokatīvus vizuālos tēlus un satriecošus dizainus.


Zīmola pirmsākumi

Kompāniju 1968. gadā izveidoja dizaineris Kalvins Kleins kopā ar savu bērnības draugu Beriju Švarcu. Amerikāņu zīmola pirmie produkti bija dizaina mēteļi, un nedaudz vēlāk Kleins pievērsās sporta apģērbam. 1980. gadā zīmola piedāvājumam pievienojās Calvin Klein Jeans dažādi džinsa apģērbi, kas aizsāka tā ceļu uz plašu atpazīstamību visā pasaulē.

Produktu klāsts

Gaumīgajiem un šikajiem CK mēteļiem, ērtajiem sporta tērpiem un leģendārajiem džinsiem ar tolaik unikāliem un oriģināliem krāsojumiem laika gaitā pievienojās arī plašs spektrs citu audumu apģērbu, apavi, smaržas, aksesuāri, somas, maki, brilles un, protams, ikoniskā Calvin Klein apakšveļa no mīkstas, ērtas, kvalitatīvas kokvilnas.

Nost ar stereotipiem!

Runājot par Calvin Klein apakšveļu – 1982. gadā Kleins veica modes apvērsumu, izveidojot apakšveļas līniju, kas izpludināja robežas un lauza stereotipus par to, kādai jābūt katra dzimuma apakšveļai. Kā pats Kleins reiz teicis – apakšveļai primāri ir jābūt ērtai. Ja apakšveļa būs ērta, seksapīls izpaudīsies pats no sevis. Tieši tādēļ CK apakšveļas līnija sievietēm ir vienkārša, lakoniska, ērta un bez stereotipiskajām mežģīnēm un citiem izskaistinājumiem.

Calvin Klein preces Andelē

Ja meklē gaumīgu, elegantu apģērbu, aksesuārus vai parfimēriju ikdienas gaitām vai kādam īpašam notikumam, mums ir tieši tas, ko Tu meklē! Andelē Tevi gaida gan Calvin Klein smaržas, gan Calvin Klein apavi, tāpat arī Calvin Klein pulksteņi, apakšveļa, somas, zeķes, jostas – viss, kas nepieciešams, lai ne tikai izskatītos, bet arī justos nevainojami. Kā atrast Tev piemērotākos CK produktus? Pavisam vienkārši:

  • izvēlies lielo nodaļu, sadaļu un apakšsadaļu (piemēram, dāmām – topi/blūzes – t-krekli);
  • lapas kreisajā malā atzīmē savu izmēru, vēlamo krāsu, Pērles stāvokli;
  • atceries arī zīmolu sarakstā atzīmēt Calvin Klein!

Pēc šiem 3 vienkāršajiem soļiem meklētājs parādīs Andelē pieejamās CK pērles, kas atbilst Taviem parametriem – atliks tikai izvēlēties un iegādāties! Savukārt, ja Tev mājās ir kāda CK Pērle, ko Tu vairs nelieto, dod tai otro dzīvi, pārdodot Andele Mandele! Tavs maciņš būs priecīgs, un kāda modes Pērļu medniece tāpat!

Dāmas un kungi, aiziet, medībās!

 

Skatīt vairāk