Sadaļa

Massimo Dutti

  • 10627 sekotāji

Massimo Dutti – izsmalcinātība un elegance

Spāņu mode zem itāļu vārda, kas saviem klientiem piedāvā augstākās kvalitātes apģērbus, radītus pēc izsmalcinātiem un elegantiem dizainiem. Bet kas ir šis Massimo?

 

Zīmola izcelsme

Patiesībā Massimo Dutti nav ne modes un apģērbu dizaineris, un pat ne īsta, reāla persona. Tā ir viena no preču zīmēm, kas pieder Inditex zīmolu grupai. MD ir 1985. gadā radīts spāņu zīmols ar vairāk nekā 10 tūkstošiem starptautiski nodarbinātu personu 781 veikalā 75 pasaules valstīs, tostarp arī Massimo Dutti Latvija.

 

Preču klāsts

Laikā, kad zīmols tika radīts, 1985. gadā, sākotnēji tas bija vīriešu apģērbu veikals un tā auditorija bija vīrieši, kas piekopj elegantu, gaumīgu, izsmalcinātu ģērbšanās stilu. Desmit gadus vēlāk, 1995. gadā, zīmola produktu klāsts tika papildināts ar sieviešu apģērbiem, kā arī apaviem un aksesuāriem, un tas bija tikai laika jautājums, līdz 2003. gadā zīmols sabiedrībai sāka piedāvāt arī bērnu apģērbus.

 

Pagrieziens zīmola piedāvājumā

Līdzīgi kā ar citiem plaši pazīstamajiem zīmoliem, arī šis zīmols ir laidis klajā savu aromātu līniju, ko izplata kompānija Puig. 2018. gadā esošajiem MD aromātiem pievienojās vēl seši:

  • 3 aromāti sievietēm;
  • 3 aromāti vīriešiem.

Ja līdz šim esošos aromātus zīmols izplatīja ar vairāku zīmolu mazumtirgotāju starpniecību, piemēram, Douglas, El Corte Ingles un Amazon.com, tad šo jauno aromātu kolekciju, kas sastāv no minētajiem 6 aromātiem, ir iespējams iegādāties tikai 400 MD veikalos un tiešsaistes veikalā.

 

Darba devējs ar skatu nākotnē

Šis zīmols palīdz veidot darba tirgu pieejamāku visiem cilvēkiem, piedāvājot ilgtermiņa darba vietas cilvēkiem ar psiholoģiskajiem vai fiziskajiem traucējumiem. 2001. gadā zīmols uzsāka ciešu sadarbību ar mentālās veselības un invaliditātes labdarības organizācijām, kas specializējas sociālajā rehabilitācijā, kā arī ar profesionālā darba vietu nodrošināšanas programmām, tostarp “for&from”, personām ar izteiktiem psiholoģiskajiem vai fiziskajiem traucējumiem, invaliditāti.

 

Massimo Dutti Outlet vienmēr Tev pa rokai

Lai nenāktos katru dienu Googlē rakstīt “Massimo Dutti sale”, mēģinot noķert šī luksusa zīmola preču izpārdošanu, vienkārši ienāc Andelē – šeit zīmola preces vari nopirkt par izpārdošanas cenām 24/7 un bez lieka stresa! Lai nomedītu labākās MD Pērles:

  • spied lapas labajā augšējā stūrī pogu “Zīmoli”;
  • alfabēta sarakstā izvēlies burtu “M”;
  • uzmeklē zīmolu lapā “Massimo Dutti”;
  • meties iekšā zīmola preču piedāvājumā!

Savukārt, ja Tev ir kāda MD smukumlieta, ko pati vairs nelieto, papildini zīmola Pērļu piedāvājumu, pārdodot sev par lieku kļuvušo apģērbu, aksesuāru vai aromātu, un iepriecini kādu Pērļu mednieci ar veiksmīgu, elegantu, gaumīgu pirkumu par izdevīgu cenu!