ieteikumi

Man patīk lasīt blogus un forumus, tāpēc būtu noderīgi un ērti ka sadaļām pie foruma būtu atzīmēts kad ir pēdējā jaunākā ziņa/komentārs/info pievienoti. Kā arī pēc cik ilga laika "pārdotā" prece pazūd un vai pati pazūd? Jo pārdevējas parasti aizmirst izņemt, pati atradu kā savējo tikai uzlikt melnrakstā nevis izdzēst pēc pārdošanas. Vēl man liekas vajadzētu būt iespējai kaut kur pie sava profila uzlikt izvēles iespēju parādit kontaktus - tel.nr. epastu, kad pircēja ir izlēmusi pirkt, tas atvieglo saziņu. Kaut kur, iespējam pie sadaļas pļapas vai tā saucamais forums - varētu uzrīkot top klaču par to kā labāk noteikt drēbju cenas, lai meitenes padalās kā to labāk darīt, bieži manu ka visādām "no name - bershka, zara, atmosphere utt." lietām ir augsta cena, kā veikalā un līdz ar to gruti tirgojas. Un vai mazaka iespejama summa par ko atjaunot kontu ir 3 eur? Viena sludinājuma cena ir 0.35 līdz ar to tai būtu jābūt mazākajai jo meitenèm šeit ir mērķis ieekonomēt, pārdodot jaciņu par 5 eur, nebūs izdevīgi pirkt sludinājumu par 3 eur. Protams šie ieteikumi ir ar mērķi lai lapa būtu pieejama ne tikai dārgo brendu sekondhenda meklētājām, bet visiem tiem 30 tkst.lietotāju kā feisbukā :) vēl jāreorganizē trīs sadaļas - paziņojumi, pirkumi un vēstules kas pilda vienu un to pašu funkciju un beigās neizpilda riktīgi nevienu. Pēc pieredzes - pārdodot savu pērlīti, ar pircēju pārgājām komunicēt uzreiz fb. Kā arī mani uzmeklēja otra gribētāja arī fb nevis andeles lapā. Citas meitenes jau teica, vajadzētu sadaļu vīriešiem jo bieži vien tieši sievas pērk lietas saviem vīriem :)
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.