Think positive ♥

Kaut kā "pavilkās" uz nenopietno un iedomājos par tēmu, kas varētu būt kā "atpūtas stūrītis...

• 165
  • 5

Oh, MY GOD😂😂😂

Es saprotu, ka cilvēkiem panika, vīruss apstādinājis domāšanu Pēc NIVEA tūbiņu pārdošanu...

A. V.

• 261
  • 17

man tik tikko "perlu-runcene" atsutīja nāves draudus

"perlu-runcene" atsūtīja sekojošus nāves draudus. vakar pieteicos somai,vēl nebiju iegājusi šodien...

Julia Sl

• 351
  • 25

Šī brīža situācija

Sveikas,meitenes!Man ir jautājums-ņemot vērā,ka mums Latvijā ir jau daudzi sasli...

kristine.k

• 490
  • 24

sliktas kvalitātes bildes

Vai tā ir tikai man, vai vēl kādai, ievietojot bildi andelmandelē bildi, zūd kvalitāte, paliek...

pukaunfiskars

• 164
  • 4

Nosaukumu maiņa

Intereses pēc - meitenes, kuras ar jurisprudenci un grāmatvedību uz "tu": kāpēc andel...

perlotaja

• 301
  • 13

О работе сайта

oчень плохо работает сайт,часто зависает

galara

• 495
  • 5

imya_rozi - krāpniece?

Pieteicos uz paraudziņu komplektu pie imya_rozi, pārskaitīju uzreiz arī naudu. Bet pēc tam komun...

ie.u.

• 927
  • 41

Satraukumam nav pamata

Biju saņēmusi šādus jautājumus un arī šodien izlasīju foruma diskusiju(jau izdzēsta) ,satrauku...

janetajumtina

• 470
  • 10

Kārtēja krāpniece - Sabīne Brīniņa

https://www.andelemandele.lv/sabinebrinina Vēl vasarā gribēju nopirkt somiņu pie šīs meiten...

indeed

• 509
  • 2

Sūtījuma iepakojums

Sveikas meitenes! Intereses pēc iedomājos pajautāt kā Jūs noformējat savas paciņas? Liekat parasto...

mandyy

• 1105
  • 74

Nevar labot sludinājumus.

Vai es vienīgā atkal kko nevaru? 😂😂😂 Nevar izlabot sludinājumus. Visu laiku rāda "Mēģināt vēlr...

enitsirkk

• 256
  • 14

Vīrietis ar segvārdu, kas izmanto meitenes !

Meitenes, uzmanieties ! Vīrietis, kas ir šobrīd nomainījis segvārdu kā anete-k ir perverss tipiņš...

Signija Dārzniece

• 542
  • 18

Cilvēkam visi mājās???

Ha ha

A. V.

• 1258
  • 40

Neredzi pērles

Vai es vienīgā šorīt redzi ierobežotu skaitu pērļu?(Iespējams, tikai jauno) Pazuduši arī favorīti, ...

krixis55

• 369
  • 31

Maksājums

Vai šodien vēl kādam ir problēmas ar maciņa papildināšanu?Nevaru nomaksāt,izlec kautkas nesaprotams.

cipresite

• 121
  • 0

Palasiet atsauksmes...

Kāpēc šādas krāpnieces joprojām drīkst tirgoties portālā? Izskatās, ka bizness iet uz urrā. Cik ...

xthin

• 2282
  • 37

Par preces nosūtīšanu

Man tāds jautājums pārdevējām, cik ilgā laikā pēc naudas saņemšanas par preci, jūs to preci nosūt...

anita-n.

• 726
  • 29

Profila bildes maiņa

Sveikas, Vai šeit ir iespējams nomainīt profila bildi, nemainot to FB?

nonameil

• 432
  • 12

Jaunās pērles sarakstā 😏

Sveikas 😃šodien ievietojot pērles, ievēroju, ka manas ievietotās pērles neparādās pie jaunumiem ...

benko

• 334
  • 3

Omniva

Vēlos brīdināt pārdevējus, pārmēriet katru mm, lai nepārsniedz norādītos izmērus! Omniva nav diez ko...

solvita88

• 971
  • 22

Кļuvu par krāpnieces upuri ... Kā būt?

Labdien meitenes! Man ir liela problēma ... Es pārdevu matu kopšanas līdzeklus ar lielu atlaidi par ...

little_shining_st ar

• 2121
  • 41

Pārskaitījuma nesaņemšana

Kā rīkoties, ja pārdevējs apgalvo, ka pārskaitījumu nav saņēmis, kaut gan pircējs pārskaitī...

aiva11

• 643
  • 2

Maldina....

Slikta komunikācija.Nav pretīm nākoša,uzdot lietotu preci par jaunu. Prece bojāta ar cauru...

zaika3

• 1289
  • 3

Vasaras drēbes

Sveiki meitenes! Pastāstiet man, lūdzu, kā pēc jūsu pieredzes, vai šajā gadalaikā ir jēga publicēt ...

little_shining_st ar

• 751
  • 6

💥Unikāls gadījums🤯‼️

Portāla Andele Mandele pārdevējai Dinai Riekstiņai, savā profila aprakstā vajadzētu ierakst...

sparemarite

• 1631
  • 37

Vai šī pardevēja ir droša!??

Ir registrejusies portala 1 dienu,atsauksmes nav,pardod guess kurtku lēti,.pieteicos pirkt,tad r...

zaika3

• 641
  • 4

Lūdzu, palīdzam! Krāpnieciska pircēja!

Nesen pārdevu UNDER ARMOUR sporta legingus par nieka 9€. Jā, bija viens defekts, kuru tik tieš...

tirs-skapis

• 843
  • 48

Sporta Uzturs

Andele! Kā tas var būt, ka savu sporta uzturu ko vēlējos sen pārdot, nobloķējāt, bet šodien s...

solvita88

• 480
  • 16

Pasta Stacija!?!?!

Meitenes, pastāstiet savus iespaidus par šo pakomātu servisu? Pirmo reizi piekritu preci saņ...

xthin

• 568
  • 15