Bezkaunīga pārdevēja

Sveikas. Vēlos padalīties pieredzē ar vienu negodīgu pārdevēju. Tātad draugs nopirka no šīs dām...

jaukuminnshhh

• 291
  • 19

Pasta stacijas kods - kā to lietot?

Sveika, es pirmo reizi gribu izmantot Pasta stacijas kodu, ko nopirku šeit ar "Mans maciņš" pal...

Алёна Белова

• 97
  • 4

Mobilā aplikācijā nestrādā sadaļa Pārdotie. Tāpēc pircējai pirkumu varēju no format tikai vēlu vakarā, kad tikusies pie datora .

Mobilā aplikācijā nestrādā sadaļa Pārdotie. Tāpēc pircējai pirkumu varēju no format tikai vēlu ...

Liena Norvaiša

• 304
  • 10

Tirgo sekend hend iegādātu apģērbu!

Lūgums portālam izveidot iespēju norādīt-iegādāts sekend hand veikalā! Tikko iegādājo kāzu boler...

sara7

• 1067
  • 15

Andele, Tev rūgta mandele

Mīļā Andele, Tu man ļoti patīc, bet Tavi īrnieki (reklāmas) sāk par daudz jaukties manā telpā. Ci...

medne

• 894
  • 16

Iesniegt sludinājumu

Vai pamanijāt, ka nopērkot sludinājumu un uzspiežot Turpināt tiek atvilkta naudiņa dubultā.

anita123

• 476
  • 4

Paldies!!! 🤗

Biju patīkami pārsteigta,ka telefonā ieraudzīju paziņojumu no AndeleMandele.Ļoti pietrūka šīs fun...

Gita Rinka

• 542
  • 3

Pārdotā prece

Sveiki! Varat, lūdzu, pastāstīt kā pārdotajai precei var uzlikt, ka tā ir PĀRDOTA? Zinu kā uzlikt"R...

laurabrandte

• 322
  • 5

Krāpniece saulitee12, Samanta Bērziņa

Uzmanieties no krāpnieces! Viņas profilā atsauksmēs esmu ielikusi, ka gaidu naudu vai preci nu jau ...

aigae

• 596
  • 9

UZMANIETIES PĒRKOT BĒRNU LIETAS!

Izradas mums ir jauzmanas ari perkot bernu preces- lv88haba0551****19767 Viktorija ...

R.B.

• 485
  • 1

Par fake-iem

Andelemandele īpašniece ļoti skaļi uzstājās, ka ir pret fake preču tirgošanu, bet lapā ir normāli p...

Ie Vish

• 630
  • 25

atkal,atkal un atkal :)

Heey! Jau atkal vecā ,labā tēma par to,ka portāls ir palicis lēns,ļoti švaki lādē bildes,šo...

janetajumtina

• 1160
  • 55

Aplikācijas trūkumi!

Esmu andelē pavisam nesen! No sākuma gāju caur pārlūku un sapratu, ka tas nav efektīvi- par jaunum...

es-linda

• 326
  • 17

Prece lieliskā stāvoklī vai tomēr ar trūkumiem?

Sveikas, meitenes! Pēdējā pirkuma iespaidā nolēmu uztaisīt tēmu, ko jūs uzskatāt par preci - lietota...

anita-n.

• 1751
  • 75

Andele nevar ielikt H&M, D&G un citus zīmolus kur ir & zīme!

Sveiki. Man ir sūdzības, ka ievietojot vai labojot sludinājumu, es nevaru ielikt tādu zīmolu kā H&...

naastia

• 343
  • 16

Negodīga tirgotāja Agnese Rozinska!

Nesen šeit parādījās sporta kostīmiņš Nike, ko ļoti daudziem kāroja sirds, tad lai Jums sirdis bū...

pervova

• 641
  • 5

Atstāt atsauksmi

Sveiki, nesaprotu kā var atstāt atsauksmi, nekur neatrodu tādu iespēju? Nedēļu atpakaļ iegādāt...

Sanita Ruska

• 309
  • 18

Pārdomas :D

Vai portāla admini ir pametuši šo portālu pilnībā-gan komunikācijā,gan tehniskajā daļā? Pa...

janetajumtina

• 363
  • 4

Nopietni?!

Tās "grāmatiņas" (care cards) ir tik vērtīgas, vai esmu ko palaidusi garām?

xthin

• 494
  • 7

Pazuda nauda no maciņa

Esmu šokā! Tikko vēl bīja nauda, gribēju ievietot sludinājumu, bet pēkšņi parādās -0.15€😡 Kas...

pupendrilla

• 419
  • 2