Kaitinoši🙄

Esmu viena no pārdevējām, kura neatteiks atlaidi, ja pajautās, bet nu šis jau sāka palikt nekaun...

enitsirkk

• 100
  • 7

Veltījums tām, kuras tirgo bērnu apavus

Sākoties pavasarim, māmiņas ar steigu meklē mazajiem pavasara apaviņus. Tā darīju arī es, man pave...

Julia ;)

• 721
  • 11

Palīgs / tirgoties Online

Sveikas , meklēju palīgu tirgoties Online . Rakstiet privāti . (Darba piedāvājums ) 3€...

krista-vm

• 157
  • 1

Atsauksmes!

Tikko pamanīju,ka man atsauksmēs ir jautājuma zīme. Apjuku,jo viss bija kārtībā,tad paskatī...

mjaukin215

• 721
  • 15

Nikita Gadalovs

Cieníjamás pircéjas, vai kādai ir pieredze sadarbībā ar šo puisi? Dzēsts sludinājums, viltus pr...

Sigita Sigita

• 653
  • 10

Nopirktā apģērba kvalitāte

Domāju, gandrīz katrai no mums ir gadījies nopirkt šeit kādu lietu, kas īsti nav atbildusi iecerē...

marika-imse

• 1201
  • 10

Maciņš

Meitenes,vēl kādai papildinot maciņu naudiņa nepievienojas?Maksājums izpildīts,viss apstip...

Kristīne Skujiņa

• 152
  • 2

Nevaru pievienot sludinājumu,jo nelādē bildes.

Sveikas, sakiet vai kādai ari tā ir?! Mēģinu jau visu dienu pievienot sludinājumu,bet bildes nelad...

grafiene

• 289
  • 9

💥Akcija Omnivai līdz 24.06.💥

Šonedēļ Omnivai akcija!!! Mazais skapītis 2.18 Vidējais 2.94

Gita Rinka

• 285
  • 2

Uz cik ilgu laiku tiks portāls apturēts?

Kur tagad likties visiem pārdevējiem? :))) Kur likties pircējiem??? Tik foršas lietas atķe...

sendrali

• 833
  • 39

Nesanāk ieskaitīt naudu. SEB

Sveikas,dāmas! Nesaprotu kāpēc nesanāk pārskaitīt naudiņu uz savu kontu. Viss notiek,tieku līdz sm...

Kristīne Kud

• 171
  • 1

klusējošie pircēji

Jautājums administrācijai un pieredzējušiem pārdevējiem: ko darīt ar pircējām, kuras piesakas ...

dianak

• 2826
  • 74

Neuzķerieties uz MK viltojumiem

Arvien biežāk ievēroju, ka Michael Kors preču pakaļdarinājumus šajā portālā pozicionē kā superdār...

xthin

• 758
  • 39

Par pērļu bilžu "uzskaistināšanu"

Saprotu, kā gribot pārdot savu apģērba pērli, tā jānobildē pēc iespējas "garšīgāk". Bet vai nevaj...

sirsne

• 702
  • 14

Pērļu bloķēšana

Labdien, vai Administrācija varētu izvērtēt Pērļu bloķēšanas principus- ir saprotams ja tiek pied...

papaduu

• 1595
  • 62

Vēl viena sasāpējusi tēma

Šodien viena potenciālā pircēja noveda mani līdz nereālam besim, tāpēc nolēmu uzrakstīt par sūtīša...

Julia ;)

• 2025
  • 86

rezervāciju gļuks andelē?

Sveikas,dāmas! Esmu piefiksējusi jaunu Andeles gļuku,iespējams kādai noderēs(zinu,ka dažām ir vēl,d...

janetajumtina

• 368
  • 5

BEIDZES

Ko nozīmē šis vārds? Tāds parādās uz pārdotas, cik saprotu, preces. Nu, vajadzēja portālam ...

A. V.

• 371
  • 12

par Pasta stacijas kodu

Sveikas meitenes! Vai Pasta stacijas kodi der tikai ja sludinajums ir atzimets ka pardots? Pec ...

skapis123

• 388
  • 6

Pircējas, uzmanieties! Krāpniece - LAURA SAHRANOVA!

Sveikas, andelētājas! Vēlos padalīties ar savu pirmo negatīvo pieredzi pa 2 gadiem Andelē, kā arī...

ann_ann

• 696
  • 10