klusējošie pircēji

Jautājums administrācijai un pieredzējušiem pārdevējiem: ko darīt ar pircējām, kuras piesakas ...

dianak

• 2357
  • 72

Brīnumi andelē, te arī var palikt parādā?!

Nesapratu kādā veidā var izveidoties parāds? Un summa arī jokaina, ne sludinājuma izcenojamā apmērā,...

ina.reke

• 71
  • 2

Vēl viena sasāpējusi tēma

Šodien viena potenciālā pircēja noveda mani līdz nereālam besim, tāpēc nolēmu uzrakstīt par sūtīša...

Julia ;)

• 1523
  • 79

rezervāciju gļuks andelē?

Sveikas,dāmas! Esmu piefiksējusi jaunu Andeles gļuku,iespējams kādai noderēs(zinu,ka dažām ir vēl,d...

janetajumtina

• 235
  • 5

BEIDZES

Ko nozīmē šis vārds? Tāds parādās uz pārdotas, cik saprotu, preces. Nu, vajadzēja portālam ...

A. V.

• 232
  • 12

Pērļu bloķēšana

Labdien, vai Administrācija varētu izvērtēt Pērļu bloķēšanas principus- ir saprotams ja tiek pied...

papaduu

• 1301
  • 60

par Pasta stacijas kodu

Sveikas meitenes! Vai Pasta stacijas kodi der tikai ja sludinajums ir atzimets ka pardots? Pec ...

skapis123

• 258
  • 6

Pircējas, uzmanieties! Krāpniece - LAURA SAHRANOVA!

Sveikas, andelētājas! Vēlos padalīties ar savu pirmo negatīvo pieredzi pa 2 gadiem Andelē, kā arī...

ann_ann

• 487
  • 10

Krapniece

Sveika, vai kadam ir sudzibas par pardeveju Ekaterina Fisenko, ja kadam ir ludzu rakstiet

denisafon1

• 520
  • 2

Atbilde no PTAC

Šodien saņēmu atbildi uz savu iesniegumu PTAC. Te viss ir ok:D

punduris

• 486
  • 6

Ignors no administrācijas !

Sāk šis portāls godavārds tracināt! Nepietiek ar to , ka sludinajumi maksas portals regulāri lago, ...

sinchux12123inbox .lv

• 898
  • 52

Cenas maiņa!?

Labdien. Nekas svarīgs no manas puses nebūs, vnk interesanti palasīt jūsu viedokli par cenu maiņ...

irinakaro

• 363
  • 15

Veltījums tām, kuras tirgo bērnu apavus

Sākoties pavasarim, māmiņas ar steigu meklē mazajiem pavasara apaviņus. Tā darīju arī es, man pave...

Julia ;)

• 490
  • 8

Telefona maina

Vai jaregistrejas Ka jaunam lietotajam,...?

saulite5

• 156
  • 2

Pazuduši paziņojumi

Respektīvi, ja kādreiz man nāca gan e-pasts, gan AM aplikācija uzreiz ziņoja par jaunu piete...

sendrali

• 387
  • 18

Neielādējas bildes sludinājumu sarakstā

Vai Jums arī? Ļoti kaitinoši, nevaru neko nopirkt, jo nav iespējams apskatīt bildes. Maksājam par sl...

laipniludzu

• 357
  • 23

Atsauksmes!

Labdien! Vēlos rosināt vienmēr atstāt PLAŠAS atsaukmes- par komunikāciju, par preci, par piegād...

puukii

• 727
  • 14

Atsauksme, ja dzēsts sludinājums

Sveikas, Vai ir iespējams atstāt atsauksmi par pārdevēju, ja sludinājums dzēsts? Paldies ☀️

A K

• 319
  • 4

Zīmoli kuri nav zīmolu sadaļā!

Meitenes, ierakstiet šeit zīmolu kuru nevarat atrast sadaļā. ( Ar cerību, ka administrācija to pie...

pupendrilla

• 625
  • 29

Pasta stacija kods

Sveiki. Pārdevu pērli , un iegādåjos kodiñu pasta stacijai, samaksāju caur swedbank, nauda , bet ko...

anete.vodcica

• 300
  • 10