KRĀPNIECE!!!

Meitenes neuzķeraties uz TH krkliņu sludinājumu. Meitene, kura nosauca sevi par Elisendu Dre...

L K

• 108
  • 7

Ieteikumi portālam

Sludinājuma maksa - būtu ļoti jauki, ja par precēm, kas maksā līdz 5 vai 10eiro, būtu bezmaks...

sofija-a

• 538
  • 11

ILGSTOŠI STĀV ANDELĒ

Man radies jautājums - esmu ievērojusi vairākām pārdevējām preci, kas stāv ilgstoši andelē, n...

A. V.

• 627
  • 7

KRĀPNIECE VALĒRIJA VASKA (vasari_19) LV66UNLA0050020881338

Kas vēl ir cietis? 12/09 iegādāts džemperis, pārdevēja "pazùda". Lūdzu sazināties ar mani , lai izl...

milu

• 309
  • 10

Krāpniece Diana Rastopcina

Krāpniece Lv36haba0551042020254 Diana Rastopcina. Biju ielikusi sludinājumu ka meklēju sporta tēr...

evsa

• 670
  • 15

atkal,atkal un atkal :)

Heey! Jau atkal vecā ,labā tēma par to,ka portāls ir palicis lēns,ļoti švaki lādē bildes,šo...

janetajumtina

• 272
  • 8

vasari-_19

Nesaņemu zābakus, sludinājums dzēst un sarakste slēgta. Atsauksmi ari nevar atstāt.

julivan

• 284
  • 3

Portāla noriets?

Vai tikai man liekas, ka portālam noriets sācies vai citiem arī? Preces ne tikai nepērk, bet nav ...

helena6

• 2169
  • 85

Krāpniece!!!!!

Nepērciet rozā puskažoku, pārskaitīju sievietei naudu, un jau vairāk kā nedēļu neko nav atsūtījus...

elgitaelgita

• 322
  • 3

Prece lieliskā stāvoklī vai tomēr ar trūkumiem?

Sveikas, meitenes! Pēdējā pirkuma iespaidā nolēmu uztaisīt tēmu, ko jūs uzskatāt par preci - lietota...

anita-n.

• 961
  • 36

Paldies!!! 🤗

Biju patīkami pārsteigta,ka telefonā ieraudzīju paziņojumu no AndeleMandele.Ļoti pietrūka šīs fun...

Gita Rinka

• 205
  • 0

Uzmanību - krāpniece!

Nekādā gadījumā neiesaku sadarboties ar šo lietotāju Līga Līga https://...

lauma82

• 374
  • 3

Pazuda nauda no maciņa

Esmu šokā! Tikko vēl bīja nauda, gribēju ievietot sludinājumu, bet pēkšņi parādās -0.15€😡 Kas...

pupendrilla

• 231
  • 1

Vnk jautājums šeit visiem. 🌞

Kādēļ andelē cenas ir 2x lielākās nekā precēm ar atlaidēm parastajā veikalā un internetvei...

magdalenalett

• 556
  • 66

Kur tad pazudis taisnīgums?

Nesen atklāju šo tirgošanas vietni un biju ļoti preicīgs par plašajām iespējam iegādāties Brandotas ...

kaupers

• 1414
  • 28

Reģistrācijas iespējas

Vai iespējams piereģistrēt savu profilu arī bez draugiem vai facebooka?

ssanitta

• 357
  • 7

Kā atrast dzēstu sludinājumu???

Radās problēma. Netīšām izdzēsu divu sludinājumus kuros bija nopirktas pērles. Līdz ar to vairs nev...

rudolfs.krauja

• 352
  • 9

О работе сайта

oчень плохо работает сайт,часто зависает

galara

• 225
  • 2

PS atlaižu kods?

Sveiki! Palīdziet atrast PS atlaidi sūtīšanai!!! Prece atzīmēta kā pārdota, bet nekādi piedāvāju...

iga

• 339
  • 10

Jauns ar caurumiem un pleķiem.

Pirmo reizi rakstu tādu negatīvu atsauksmi. Nopirku no Santas Šēniņas jaunu Emporio Armani t-kre...

larisa.

• 814
  • 15