Negodīga pārdevēja,šeit ar niku jumara.https://www.andelemandele.lv/jumara

Vēlos brīdināt citas pircējas,kas pie šīs pārdevējas iegādājas smaržās! Pirku oriģ.PURE XS...

leilaa

• 420
  • 23

Konta nr?

Pēdējā laikā esmu saskārusies ar savādām pircējām... Prasa konta nr un tad klusē, nauda netiek ies...

espatite

• 1296
  • 29

Attieksme

Sveikas dāmas! Es ilgi turējos, jo domāju, ka nav jau liela jēga par to runāt, bet kas zina, varbū...

paulaelviira

• 341
  • 10

Omniva

Sveiki ! Kādreiz Jums ir pazudusi prece kuru esat sūtijuši caur omnivu ? Kāda pieredze ? Nese...

endijskk

• 332
  • 8

Krāpnieču un negodprātīgu pircēju/pārdevēju saraksts

Sveiki! Gribēju vaicāt, vai kaut kur var atrast uzskaitītu sarakstu ar visām krāpniecēm, kas šeit u...

lake-baikal

• 279
  • 2

Naids?

Pēdējā laikā klaiņojot biezokņus Andelē, apmeklējot vismaz 30 pārdevēju profilus, pirmais, k...

kristines_perles

• 634
  • 15

Nekādas atbildes

Sveikas! Vai jums ir gadījies tā, ka ļoti vēlaties iegādāties kādu preci, uzrakstiet pārdevē...

anna.vin

• 591
  • 27

Labi cilvēki IR :)

Vienkārši gribu pateikt "liels paldies" tiem cilvēkiem, kuri ir godīgi, laipni,atsaucīgi un sapro...

innuendo

• 246
  • 0

varaficēt profilu

sveiki kā šeit iespējams iegūt vereficētu profilu?

Vivita Klāva

• 288
  • 2

Meklēju kas vel iepercies pie Santa135

Varbut kada nopirka somu Michael Kors no Santas135 un nav saņemusi.

oljalja

• 535
  • 22

Nevar pievienot foto ne vēstulēs, ne forumā

Sveikas! Vai vēl kāda šodien nevar pievienot foto no aplikācijas? Izvēlos foto un, kad sarka...

lake-baikal

• 243
  • 12

Amoralle STILA, coo culte STILA..

Kādēļ meitenes liekot drēbes, atzīmē dažādas firmas un pieraksta.. AMORALLE stila kleita? Jau kādu...

Pērles ♥ ♥

• 533
  • 5

Jaunumiņš

Sveikas dāmas! :) Esmu nesen sākusi lietot aplikāciju, varbūt kāda var padalīties ar ieteik...

intahe

• 466
  • 3

Krāpnieki !

Tātad mana mamma pārdeva PUMA kreklu profilam Madara Socka , naudu protams saņēma, visu izsū...

endijskk

• 1532
  • 57

Brīdinājums - krāpniece Gerda Bogreca

Vēlos pabrīdināt par vēl vienu krāpnieci - GERDA BOGRECA. Šai personai pavisam noteikti nedrīk...

anitakonda

• 819
  • 8

OMNIVA PIEGĀDE

Sveiki! Vai man vienīgai kavējas pasūtījumi ar Omnivu pēdējā laikā, kaut arī preci izsūtu tajā pat v...

kristines_perles

• 294
  • 10

Profila bildes nomainīšana

Labdien, šodien piereģistrējos šeit. Kā var nomainīt profila bildi ? Nekur nevarēju atrast info pa...

anna.vin

• 275
  • 19

man tik tikko "perlu-runcene" atsutīja nāves draudus

"perlu-runcene" atsūtīja sekojošus nāves draudus. vakar pieteicos somai,vēl nebiju iegājusi šodien...

Julia Sl

• 1303
  • 32

Krāpniece!!!

Atļaušos ielikt personas datus, jo šī sievielte ir krāpniece un var uztaisīt atkal jaunu profil...

exclusive

• 1852
  • 13

Liels daudzums pieteikumu.

Labdien meitenes,jau ilgu laiku brīnos un nesaprotu,beidzot gribas pajautāt pārdevējām,kas tirgo...

iveta49

• 564
  • 20

Maciņa papildināšana kavējas un administrācija ignorē

Vēlējos uzzināt vai esat saskārušās ar sekojošu situāciju: Šorīt nolēmu papildināt maciņu Andel...

kristata

• 292
  • 22

ĻOTI nesmuki, apzinata krapniecība.

Vēlos brīdināt par : https://www.andelemandele.lv/yanamoon Labdien, lieta tāda ,ka nesen iegā...

didicat

• 566
  • 6

Omniva atlaides kods

Varbut kada zin atlaides kodu uz juniju?

siciliana

• 452
  • 3

Negatīva atsauksme!

Tikai šodien tika pamanīts ka ir saņemtas jaunas atsauksmes.Diemžēl negatīvas.Kā rīkotie...

missyasmin

• 682
  • 32

Krāpniece

13.05. iegādājos sporta pulksteni no zukss27, naudu skaitīju cik saprotu uz dēla kontu Valters Daks...

ilzz

• 677
  • 6

Problēmas ielogoties ar draugiem.lv profilu

Vai ari kadai ir problemas sodien ielogoties ar draugiem.lv profila starpniecību.

sirsnina

• 183
  • 8

Dīvaina pārdevēja

Ieliek pārdošanā preci par lētu (nu ļoti lētu naudu, pat aizdomīgi lētu). Protams, ka precei b...

i.a.

• 1173
  • 21

Pārdošana uz foruma

Labrīt mīļās pārdevējas! Vai kādai kaut kādreiz izdevās kaut ko pārdod foruma sadaļā "meklēju"? 😂...

little_shining_st ar

• 732
  • 15

Jautā atlaides.

Intereses pēc gribu Jums pajautāt vai Jums tiek prasīts nolaist precei cenu un/vai uzsaukt omn...

skaistaslietas

• 1946
  • 68

DPD Pasta Stacijas kods

Esmu iegādājusies šeit piedāvāto DPD pasta stacijas kodu preces sūtīšanai. Varbūt kāda zin kā ar ...

elizabeteaf

• 377
  • 9