Hei, hei! Izvairies no darījumiem, kuri tiek pārvirzīti ārpus portāla! Nedalies ar savu e-pasta adresi, lai veidotu sūtījumu. Vienmēr uzmanies no pircējiem, kuri lūdz ievadīt kartes, internetbankas datus vai PIN kodus.

Grāmatas bērniem! ❤️

Sveikas meitenes! 🥰

Nesteidzīgi meklēju bērnu grāmatas labā stāvoklī, ar mīkstajiem vai cietajiem vākiem, kurus vest bērniem uz bērnunamiem un slimnīcām.
Varbūt kādai bērns ir izaudzis, bet ir palikušas liekas, kuras vienkārši negribas mest laukā? 📖

NEMET LAUKĀ, NOZIEDO BĒRNIEM! ❤️

Varbūt, kādai galvā ir jautājums, kāpēc, es meklēju bērniem grāmatas? Atbilde: "Es pati esmu dzīvojusi ilgstoši dažādos bērnunamos un slimnīcās. Skatījos uz tiem bērniem, pie kuriem brauca vecāki, es arī gaidīju savus vecākus, kaut zināju, ka neviens neatbrauks". Bērniem bērnunamos pietrūkst grāmatu, kuras var ar lielu interesi un prieku lasīt - slimnīcās tāpat.

KĀ ARĪ INTERESĒ PIEAUGUŠO VECUMA AUDITORIJAS GRĀMATAS!

Ja, nu kādai ir un vēlas noziedot, lūdzu padod man ziņu! Es zinu, ka BĒRNI un PIEAUGUŠIE būs ļoti pateicīgi un ar prieku lasīs grāmatas. 📖🇱🇻
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.