Visiem pircējiem

Šodien Andelemandele saskāros ar ļoti pretīgu sitāciju , lūk
Pirms 2 dienām no manis nopirka kāda dāma neteikšu pagaidām vārdu , kurpītes , teicu nosūtīšu un padošu ziņu , aizgāju uz pakomātu bet TAs bija pilns ( noformēju sūtijumu caur omnivas aplikāciju jo bija tehniskas problēmas to izdarīt caur andeli)
Nākamajā diena es nosūtu paciņu un dāma man bija atsūtījusi vēstules kad esmu krāpniece un nekaunīgs cilvēks kas mani šokēja no kurienes tādi apvainojumi ,man palika pretīgi un es protams pateicu kā pašai nav kauns Par viņas vārdiem , naudu esmu nosūtījusi atpakaļ , uz omnivu esmu sazvanījusi , bet lūk dāmai nepietiek viņa vel atstāj 100 draudu vēstules un atsauksmes par mani 😞 . Nesaprotu kāpēc tà , kur palika atsaucīgie cilvēki kuriem piemīt manieres? Šī iemesla pēc man ir pretīgi vispār ko pardot andele mandele , kāpēc šādiem cilvēkiem ir tiesības vispār atrasties šādās platformas , un vel es iešu mīnusa par piegādes maksu kas ir apbrīnojoši Jūsu domas ?
s_er_h
Jau ar pirmajiem teikumiem viss ir skaidrs. 🙏
Ja pircējs pērk “Andelē”, kāpēc viņam lieki bojāt nervus ar to, ka sūtījums tiek formēts ārpus “Andeles”?
Jūs kā pārdevēja esat pakalpojuma sniedzējs, respektīvi, uzturiet servisu līmenī, un pēcāk nebūs gaudu dziesmas, cik viss un visi ir slikti.
elizabethelizabeth
Man arī ir bijis, ka nopērku preci, pārdevēja saka “izsūtīšu 1-2 dienu laikā”, paiet 3 dienas, bet ne ziņas. Prece it kā stāv rezervēta, tas mazināja uztraukumu, kā arī pārdevējai bija labas atsauksmes, bet koda tomēr nebija, tāpēc uzrakstīju, lai pajautātu, vai ir kādi jaunumi par paciņu, pārdevēja atbildēja, ka noformēja kodu ārpus Andeles, bet esot jau ceļā. Beigās viss labi! Uz brīdi bija uztraukums, taču vispirms jau var pieklājīgi pajautāt. Žēl, ka Jums sanāca tik nepatīkama pieredze, labi, ka nepamatotā atsauksme tika izņemta, un novēlu tikai patīkamus pircējus turpmāk 👍🏻 neņemiet galvā…
ligga
Varbūt šajā visā "piedzīvojumā" Jums, autore, pietrūka viena maza ziņa pircējai, ka "pakomāts bija pilns, šobrīd nesanāca nosūtīt, bet izdarīšu to, tiklīdz varēšu....". Un šajā gadījumā būtu gudrāk nevis visiem šeit dusmīgi atbildēt, bet padomāt, ko nākošajā reizē ar nākošo pircēju varētu darīt savādāk, lai šādi pārpratumi vairs neatkārtotos, jo Jūs rakstījāt, ka Jums tā nav pirmā reize. Tātad - uzlabot komunikāciju ar pircējiem (labāk uzrakstīt kādu lieku ziņu ar info) un nākošajā reizē viss noritēs labāk! Un varētu būt, ka arī Jūsu rakstības stils sabiedēja pircēju, jo, cik sanācis redzēt kādus ekrānšāviņus no krāpniekiem, arī viņi visbiežāk raksta bez pieturzīmēm un ar daudzām kļūdām. Tāpēc iesaku vienkārši mācīties no savām kļūdām.
ligga
Ja ir tā, kā šeit rakstāt, tad vienkārši nav, ko ņemt galvā - cilvēki ir ļoti dažādi un nekad nevar zināt, kas un kāpēc viņiem darās galvā. Varbūt pircējai bija slikta diena un jūs patrapījāties ceļā. Un ir arī daudz nepacietīgu cilvēku, kuriem vajag visu uzreiz un tagad. Neņemiet to personīgi un baudiet skaisto pavasari!
marijaluizedrebes
Es domāju no rīta izņemt šo rakstu un ziņu ar ko dalījos , vēlējos atbalstu , bet nevēlos bojāt savus nervus vairāk , jo cilvēki es atvainojos tiešām bet daži tēlo no sevis baigos gudriniekus
marijaluizedrebes
Es arī esmu cilvēks , man arī ir darbs un savs brīvais laiks ko atvēlu lai nosūtītu paciņu , nespēju uzreiz atbildēt bet tomēr atbildu , norādu sarakstēs sīkāk visus defektus ja tādi ir vai nav , atbildu uz katru jautājumu , nav ta ka ignotēju pircēju , vnk šo reiz man tiešām bija šoks , jo paskaidroju situāciju bet man sāka draudēt un teikt aplamas lietas , kas mazlietiņ sāp jo cenšos darīt visu lai nebūtu šādi konflikti , ieliku šo rakstu jo biju dusmīga , uzrakstīju uz ātro , jo vēlējos zināt vai citiem tā arī ir bijis , vēlējos padomus, bet saņēmu komentārus ka esmu mele un krapniece :(
marijaluizedrebes
Manuprāt var pajautāt sīkāk visu situāciju pirms kādu nosauc par zagli vai melotāju , es zinu kā būt pieklājīgai , runa gāja par cilvēku kas nesaprot ka pārdevēja dara visu lai ātrāk nosūtītu bet pircējs nav pretīm nākoš un nespēj mazlietiņ pagaidīt atbildi nevis par manām gramatiskajām kļūdām
desert-rose
Nevajag melot , es lasīju to tēmu līdz izdzēsāt un neko par nekaunīgumu jums neviens nerakstīja . Bija norāde , ka to plūdojumu bezsakarīgu bez nevienas pieturzīmes nav iespējams izlasīt . Un bija uzdoti jautājumi par lietu - kāpēc vajadzēja atsaukt sūtījumu , nepaskaidrojot pircējam , ka viss ir izsūtīts , un sniedzot sekošanas numuru . Ja tik viegli apmelojat vienkārši komentētāju tēmā , nevar zināt, ar kādiem meliem kaitinājāt pircēju . Tas tā , pārdomām .
La Isla Bonita
Ooo, cik smags gadījums! Ar tik spēcīgu verbālo caureju var pamatīgā dehidratācijā iedzīvoties! Tiešām, nu kur mēs lasījām tavu tēmu, ja tu pati to izveidoji, pēc tam izdzēsi un negaidīji, ka cilvēki paspēja izlasīt un atceras nākamajā dienā, ko paši tur rakstījuši. Nu jūtu līdzi, ko.
marijaluizedrebes
Nelienat ieksa temas kuras nezinat 100 procentiem var jauki paprasit detalas nevis apvainot uzreiz, un protams es brauksu jums pretim auguma nelausu sevi pazemot un nosaukt vardos kada neeesmu
marijaluizedrebes
Netaisos vairak bojat savus nervus ar kadam cacam kuras nav apmietinatas ar savu dzivi un stalko citus cikvekus lai tikai noniecinatu vinus jo luk jus tacu zinat pilniba visu ko man teica un rakstija, godigi es esmu dusmiga
desert-rose
Ne par manu patikšanu un ne par maniem jaut. gāja runa . Saku tikai , ka cilvēks nav rakstījis tā , ka jūs te stāstāt . Lasīju tēmu līdz pašai dzēšanai . Pašai jums nepatīk apvainojumi , bet citam labprāt nepatieso piedēvējat . Acīmredzami dots devējam nolēma atgriezties ..
marijaluizedrebes
Nu redzat esmu ielikusi tekstu velreiz tapec netiesam iznemas, es nemeloju , teksts nav pludains, un ja jums tas liekas tads nu atvainojiet nevaig rakstit apvainojumus ka esmu mele , izsekosanas kods netika nosutits uzreiz jo pirceja nemaz vinu no sakuma neprasija, man ir bijusi citi sutijumi kur cilveks neprasa numurinu un nesuta draudu vestules tapec likas ka viss bus kartiba, protams varbut turpmak lai mani nesauktu neteiksu tiesi kados vardos, sutisu to izsekosanas numuru ja gadisies ta , saruna bija par to ka kapec cilvekiem uzreiz jadraud nevis jauki var ko pavaicat . Runajot par to otru atsauksmi, es specifiski biju noradijusi iespejamos defektus, tie bija mazi traipi kurus var izmazgat, bet kada sakars pec pircejam apgriezas galva un vins noradija ka metelis nav velkajams kaut es zinu loti labi ka defekti nebija tik izcelti, runa ari ir par to kadi pirceji seit atrodas, godigi man pat nebutu neveinam citam sevi sobrid japaskaidro it ipasi ja mans tekts ir “ pludains” varbut jums ir vel kads lieks teikums kur mani nosaukt par meli? Pilniba arprats ar jums cilvekiem uzreiz ar saviem apvainojumiem
marijaluizedrebes
Ja jums nav ko labu cilvēkam teikt tad labāk nekomentējat, godīgi man ir apriebies ka mani apvaino, cilvēcīgums ir pazudis no šīs platformas , nenovēlu neveinam jums šādus pircējus tiešām
marijaluizedrebes
To draudu vēstuli es sazinājos ar andeli, man izņēma , šo atsauksmi atstāja pircēja kas bija par visu informēta bet protams velējās sagriest situāciju , jūs ja godīgi esat ka piemērs šādiem cilvēkiem , uzreiz apvainojumi, nav jums pat zināšanu par situāciju