Каталог

Manuprāt krāpnieks😃

Pārak neīsts izskatās profils, kur vienu atsauksmi atstāja cilvēks ar izveidotu profilu tajā pašā dienā kā šim cilvēkam. Bilde ko atstāja atsauksmēs ir ar sliktu kvalitāti. 🤣un kă parasti satikties nevar, un konts ir ārzemju. (Bet protams ne visos gadījumos ārzemju konts ir norādītājs ka cilvēks ir krāpnieks, te es skatījos uz visu kopumā, atsauksmes, piereģistrēšanās un protams bildes.)
EDEMU 📚 (Книги / Grāmatas — 3 €)
Ārzemju banka, nenozīmē kā krāpnieks. Pats lietoju lietuvas Revolut, jo man apnika ikmēnesi maksāt ne par ko bankām. Bet Revolut karte uz 5 gadiem 6,99 Eur, un nekādu citu papildus maksu. Pēc krosenes foto kvalitātes, var redzēt, kā foto zagts. Un sāciet jau pierast: ielādējiet foto uz datora vai telefona un caur google brauzeru var parbaudīt šo foto internetā. (Foto izcelsmi) Spiežam uz foto ikonu un lādējam lējūplādēto foto.
victoria18
Es jau to visu zinu, pati saprotu kas ir krāpnieks kas nē, patīk viņiem rakstīt un galvu “pačakarēt”. Bet lieku lai citi uzmanās, varbūt kāds nebūs tik vērīgs. Un par bankām, piekrītu, pati arī lietoju gan revolut gan payseru. Bet nu šajā gadījumā viss kopā uzreiz lika saprast ka krāpnieks. 😄😁
EDEMU 📚 (Книги / Grāmatas — 3 €)
Ļoti labi, kā Jūs to saprotat. Vienkārši teksta kontekstā, "ārzemju banka" - skan kā uzreiz pierādījums krāpnieciskām darbībām. Ļoti daudz lūdz tieši LV bankas, kaut viņi ir Norvēģu, Zviedru un citu valsts, neviss LV. Vajag jau pārstāt barot šīs ērces, kuri piesūcās kontiem katra mēnešā sākumā. Vajag popularīzēt lētos pakalpojumus. Bet ar šādiem tekstiem, cilvēki sāks vēl vairāk izvairīties no darījumiem, kur piedāvā apmaksu ar ārzemju bankām. 😨
victoria18
Jā, bet liela daļa krāpnieku ir ar ārzemju bankām. Es domāju tas teksts par ārzemju banku neko nemaina, ja runa par andeli tad cilvēki noteikti skatās uz atsauksmēm un kad ir izveidots profils. Un tāpat jau ir cilvēki, kuri tāpat nepiekritīs darījumam, ja tiks izmantots ārzemju konts, pat ja atsauksmes (un tamlīdzīgi) ir labas… Tiem mēs domas neizmainīsim🤷🏼‍♀️
victoria18
Nu visi ar revolut, payseru etc, nav krāpnieki! vairāk uzsvars bija uz visu kopumā, viena neīsta atsauksme ar bildi no interneta un tas ka cilvēks nesen pievienojās andelē, un izvairījās no satikšanās. Bet nu katram ir savs viedoklis👍🏼😄
demm
Ir krāpnieks. Saņēma naudu un izdzēsās. Bet viņam ir citi saistītie profili, gan šis pats Laura31, un ja parokās pa sekotājiem un atsauksmēm, var identificēt arī citus.