Divaina situacija

Vakar meitene ielika sludinajumu ka pardod Chanel smarzas. Sludinajuma teikts ka tilpums esot 100 ml bet uz foto ir redzams ka 50. Pie sludinajuma rakstits ka meitene atrodas Riga. Uzrakstiju vai smarzas ir originalas? Atbildeja ka ja. Pajautaju kapec ir rakstits ka tilpums 100 ml ja uz kastes var redzet ka tikai 50? Par to vina neatbildeja. Kad es teicu ka gribu pirkt, bet tikai tiekoties klatiene lai varetu parliecinaties ka smarzas ir OK, tad vina atbildeja ka netiekas centra Jo neesot ridziniece, kaut gan sludinajuma uzradits ka atrodas Riga. Divaina situacija. Un peksni parfima cenu Sava profilaa samazinaja. Laikam nav tik drosi te smarzas pirkt :(
juliem
Vai es iegrābos? Man šodien arī savādi sanāca ieraudzīju sludinājumu par YSL Black Opium smaržām pieteicos biju rindā, uzrakstiju ks pērku, pārdevēja no Jelgavas teica nosūtīs rīt/parīt, pārskaitīju naudiņu un viņa nodzēsa sludinājumu, vai sanāk es nevarēšu par vērtējumu atstāt? Pat nezinu vai tiešām nosūtīs :(
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.