Hei, hei! Uzmanies no darījumiem, kuri tiek pārvirzīti ārpus portāla! Nedalies ar savu e-pasta adresi, lai veidotu sūtījumu. Vienmēr uzmanies no pircējiem, kuri lūdz ievadīt kartes, internetbankas datus vai PIN kodus.

Lāzerepilācija

Sveikas. Padalieties ar pieredzi šajā procedūrā. Vai matiņi pazūd jau pēc pirmās reizes un uz cik ilgu laiku? Zinu lai saglabātu rezultātu nepieciešamas apm.4 x. Cik ilgā laikā tas notiek? Cik mēnešos reizes jāietvuz šo procedūru? Kāds efekts, ir to vērts vai nē? :)
dafija
mamuprāt, nepieciešamo reižu skaits ir individuāls. Skaitās, ka vajag 3-6 reizes. Pati eju uz Era Esthetic klīniku un esmu jau bijusi 8 reizes, bet vajag vēl ? procedūra jāveic ik pēc 6 nedēļām. Ja ir rezultāts, tad NOTEIKTI ir to vērts
santal.
Viennozīmīgi viens no labākajien ieguldījumiem.
Labāks efekts ir tumšo matiņu īpašniecēm. Esmu veikusi 3 zonām-paduses, bikini, kājas.
Kājām vislabākais efekts 6 reizes gāju un pēc 1,5 gadiem pat neesmu bijusi ne uz vienu atkārtotu procedūru. Padusēm man 8 reizes un bikini 7.
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.