Каталог

Ieteikumi

Iesaku bērnu izmērus vēl pierakstīt 158./164. un 170. Tā būs pārskatāmāks. Tagad ir 160+ tāds izmērs 160 nepastāv un, ja man ir 164. pie katras lietas, ja nav uzrakstīts jājautā vai tas ir 164. vai 170.
Un pierakstīt vēl vienu drēbju stāvokli - jauns ar defektiem jo man personīgi ir gadījies, ka nopērku steigā lietiņu, kas izrādas ir ar caurumu vai attiris. Man vairs negribas valkāt tādu un kādam tā varbūt ir pērle. Pie jauna to nevar likt un lietots lieliskā stāvoklī nē, tad atliek tikai lietots ar defektiem, bet es esmu to tikai nopirkusi. Es domāju, ka šāda sadaļa būtu vajadzīga.
alise..v
Maksimālais ir 170.izmērs. Es domāju, ka ir ērti, ka ir sadalītie izmēri, jo bieži uz apģērbiem rakstīts piem. 152./158., bet ir reizes, kad atsevišķie un tad grūti izlemt pie kura likt. Man patiktu ja būtu sadalīts vēl papildus pa gadiem. Dažkārt mazo bērnu drēbēm rakstīts 2 gadi vai 3-4 un tad izdomā kurš tas ir izmērs. Bet noteikti vajag pierakstīt klāt 158./164. un 170.
pērļu pūralāde
Nu maniem bērniem ir 158cm-11.gadi un 182cm-12.5g.,nākas pirkt pieaugušo drēbes un pie katras pārdodamās lietas rakstīt,ka vilka pusaudzis.Un pēdējā laikā arī ir bērniem milzīgs pēdas izmērs,tātad bērnu sadaļā ir adekvāti likt 45.izm.,jo tieši tādas velk mans bērns.
Эта тема неактивна более 30 дней, комментарии больше не принимаются.