OMNIVA pazaudē sūtījumu!

Kam vel sliktas atsauksmes? Varbūt kāda zin kur paliek "pazaudētās" paciņas?
zangmo-norzom
Vienu reizi, man gaidot sūtījumu, ar Omniva, nevarēju sagaidīt sms par to, ka tas piegādāts, un arī tātad, izņemšanas kodu pakomāta durvju atvēršanai. Tikai pēc tam, kad kontaktēju sūtītāju, un viņa zvanīja uz Omniva, atnāca it kā atkārtota īsziņa, kaut gan manā telefonā visas sms saglabājas un nekādas sms pirms tam nebija. Burtiski, tātad pēc 5 dienām, kas ir arī max uzglabāšanas laiks. Citādi būtu laikam nosūtīta atpakaļ?
kristine-vitrupa
Man 09.10. tika izsutita pacina un kad 2dien nesaņēmu un izsekojot kodu neko nevarēja saprast,zvaniju uz info nr, sieviete diezgan nelaipnā balsī teica ka paka būs rīt, zvaniju atkal nakamaja diena un ta 4 dienas līdz viņi atdzinās ka paciņa laika pazudusi! gribas saprast kā var pazust!???
kristine-vitrupa
Man 09.10. tika izsutita pacina un kad 2dien nesaņēmu un izsekojot kodu neko nevarēja saprast,zvaniju uz info nr, sieviete diezgan nelaipnā balsī teica ka paka būs rīt, zvaniju atkal nakamaja diena un ta 4 dienas līdz viņi atdzinās ka paciņa laika pazudusi! gribas saprast kā var pazust!???
kristine-vitrupa
Noteikti, ka tas ir pasts! Ja vel ierakstīts sūtījums tad vispār droši!
Omniva neuzņemas 100% atbildību par nozaudētu paku, atmaksā preci tikai līdz 50eur, ja prece dargaka tad neko! Ļoti nelaipna apkalpošana! Pietiek ar vienu reizi, lai sabojatu attieksmi pret viņiem uz mūžu!
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.