mobilā aplikācija

Man mobilā aplikācijs īsti neiet. Vēl kādai?
punduris
admini forumu nelasa, jāraksta viņiem lapas apakšā caur formu. tiesa gan, daudz problēmu atsakās pieņemt ar tekstu, ka lai varētu to labot, viņiem šī kļūda ir jaatkārto un pagaidām tas neesot izdevies. citiem vārdiem sakot - lietotāji ir vainīgi ar savām nestabilajām ierīcēm un pārlūkiem :D

saistībā par pazudušajām emocijzīmēm atsauksmēs un sludinājumos, kas ir likti/rakstīti pirms pārejas uz jaunajiem serveriem - šie simboli mūžīgi mūžos tiks attēloti kā jautājumzīmes, jo vecais kodējums netiek atbalstīts jaunajā versijā.
protams, par standartiņu ir kļuvis tik pierastais ziņojums, ka nekas netiek pirkts un pārdots :D
andele.mandele
Es reāli ja 4.dienu nevaru izmantot pilnvērtīgi portālu.😞 Neiet runa tikai par pārdošanu, bet arī pirkšanu. Un tākā man patīk iegādāties arī daudz ko un es zinu ka te ir lietas, kuras labprāt vēlētos nopirkt, bet es jau neredzu ievietotās pērles un tas ir tik kaitinoši😤. Dēļ tā vien es ar saviem mazajiem nerviņiem te cenšos palikt. Ja es neko nepirktu un tikai pārdotu, tad senjau te vairs nenāktu, jo pārdot var arī daudzos citos portālos, bet tiešām labas lietas pārsvarā var nopirkt tikai šeit. Piemēram bērnu abğērbus, kurus vienmēr šeit nopērkot nekad neesmu bijusi vīlusies. 🙂 Bet tagad pat to nevar😂😂😂😂
punduris
jā, tāda ir vispopulārākā atruna :)) nezinu kā ir ar android aplikācijām, bet iOS aplikācija jau tā ir stipri apdalīta un arī ļoti nestabila.

pēc adminu domām portāla darbība nav nestabila, jo reguārie gļuki, nav ilglaicīgi un idejiski netraucē. lietotājiem kompensācija, kas izpaužas kā sludnājumu pagarināšana, tiek piešķirta tikai tad, ja kaut kādas problēmas ir ilgākas par stundu. tā ir oficiālā atbilde, ko man sniedza caur ptac :) tā kā portāls darbojas, savādi, bet darbojas un viss ok :D
andele.mandele
Kāds sakars ka lietotāji vainīgi ar nestabilām ierīcēm un pārlūkiem😂😂 Sanāk, ka neviens nelieto neko stabilu😂😂 Viņiem tās vienkārši ir atrunas,jo paši nespēj savu lietotni padarīt visiem lietojamu.😂😂😂 Viņiem var rakstīt, var neraksīt, tāpat labuma nekāda☹
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.